Pamiętacie Natalię Oreiro? Grała Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł". Aktorka ma już 45 lat

Młodziutka Natalia Oreiro zdobyła ogromną sławę dzięki roli Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł". Wówczas pokochały ją miliony widzów. Artystka dała się też poznać jako utalentowana piosenkarka. Dziś ma już 45 lat i wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał.

Kariera utalentowanej Natalii Oreiro nabrała rozpędu po tym, gdy dała się poznać jako Milagros w argentyńskiej telenoweli "Zbuntowany Anioł". Serial zdobył uznanie na całym świecie. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje 45-letnia aktorka?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

Grała Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł". Popularna telenowela otworzyła Natalii Oreiro drzwi do kariery

Natalia Oreiro urodziła się w 1977 roku w Urugwaju. Od dziecka marzyła jej się kariera aktorki i piosenkarki, a pierwszy sukces osiągnęła już w wieku 12 lat, gdy zaproponowano jej udział w kilku reklamach.

Telenowela "Zbuntowany Anioł" była nagrywana w 1998 i 1999 r. W Polsce emitowano ją na Polsacie w latach 2000-2001. Natalia Oreiro zagrała pierwszoplanową postać — Milagros. Młoda sierota, nazywana zdrobniale "Mili", znalazła pracę pokojówki w bogatym domu, gdzie poznała syna właścicieli posiadłości. Choć z początku wciąż się kłócili, z biegiem czasu się w sobie zakochali. Szaleńcza namiętność wykreowana przez Oreiro i Facundo Aranę przyniosła obojgu międzynarodową sławę. 

 

Halloween. FinałHalloween w kinach. Ostateczne starcie Laurie z Michaelem Myersem to tylko jedna z opcji

Co teraz robi Natalia Oreiro? Gwiazda "Zbuntowanego Anioła" ma już 45 lat

Od emisji pierwszego odcinka serialu "Zbuntowany Anioł" minęły już 24 lata. Natalia Oreiro wzięła ślub, została mamą i do dziś z powodzeniem łączy karierę z rodzicielstwem. Mimo upływu lat wygląda, jakby czas stanął dla niej w miejscu. Aktorka zagrała jeszcze w wielu filmach i serialach, jednak do dziś jest najbardziej znana z roli Milagros.

Instagramowy profil Natalii Oreiro śledzi ponad 1,4 mln obserwujących. W 2022 r. artystka zasiadła w fotelu jurora w programie "La Voz Uruguay", urugwajskiego odpowiednika "The Voice of Poland", a kilka miesięcy później wzięła udział w programie "Quién es la Máscara?", który w Polsce jest znany jako "Mask Singer".

 

James Cameron krytykuje kino superbohaterskieReżyser "Avatara" wyśmiewa Marvela i DC. "Zachowują się jak studenci"

Więcej o: