Pamiętacie Natalię Oreiro? Grała Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł". Aktorka ma już 45 lat

Młodziutka Natalia Oreiro zdobyła ogromną sławę dzięki roli Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł". Wówczas pokochały ją miliony widzów. Artystka dała się też poznać jako utalentowana piosenkarka. Dziś ma już 45 lat i wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał.

Kariera utalentowanej Natalii Oreiro nabrała rozpędu po tym, gdy dała się poznać jako Milagros w argentyńskiej telenoweli "Zbuntowany Anioł". Serial zdobył uznanie na całym świecie. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje 45-letnia aktorka?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

Grała Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł". Popularna telenowela otworzyła Natalii Oreiro drzwi do kariery

Natalia Oreiro urodziła się w 1977 roku w Urugwaju. Od dziecka marzyła jej się kariera aktorki i piosenkarki, a pierwszy sukces osiągnęła już w wieku 12 lat, gdy zaproponowano jej udział w kilku reklamach.

Telenowela "Zbuntowany Anioł" była nagrywana w 1998 i 1999 r. W Polsce emitowano ją na Polsacie w latach 2000-2001. Natalia Oreiro zagrała pierwszoplanową postać — Milagros. Młoda sierota, nazywana zdrobniale "Mili", znalazła pracę pokojówki w bogatym domu, gdzie poznała syna właścicieli posiadłości. Choć z początku wciąż się kłócili, z biegiem czasu się w sobie zakochali. Szaleńcza namiętność wykreowana przez Oreiro i Facundo Aranę przyniosła obojgu międzynarodową sławę. 

 

Co teraz robi Natalia Oreiro? Gwiazda "Zbuntowanego Anioła" ma już 45 lat

Od emisji pierwszego odcinka serialu "Zbuntowany Anioł" minęły już 24 lata. Natalia Oreiro wzięła ślub, została mamą i do dziś z powodzeniem łączy karierę z rodzicielstwem. Mimo upływu lat wygląda, jakby czas stanął dla niej w miejscu. Aktorka zagrała jeszcze w wielu filmach i serialach, jednak do dziś jest najbardziej znana z roli Milagros.

Instagramowy profil Natalii Oreiro śledzi ponad 1,4 mln obserwujących. W 2022 r. artystka zasiadła w fotelu jurora w programie "La Voz Uruguay", urugwajskiego odpowiednika "The Voice of Poland", a kilka miesięcy później wzięła udział w programie "Quién es la Máscara?", który w Polsce jest znany jako "Mask Singer".

 
Więcej o: