Horrory na HBO MAX - co oglądać w Halloween 2022? Jest w czym wybierać!

Co obejrzeć podczas Halloween? HBO MAX ma w swojej ofercie horrory, które na pewno przypadną do gustu wszystkim fanom grozy. Podpowiadamy, na które pozycje z platformy warto zwrócić uwagę.

Halloween to dla fanów horrorów ulubiony okres. Polskie platformy streamingowe wręcz pękają w szwach od filmów grozy. Jakie tytuły znajdziemy na HBO MAX?

Zobacz wideo "Wcielenie" - horror od twórcy uniwersum "Obecność" [ZWIASTUN]

Halloween 2022 - horrory do obejrzenia na HBO MAX

Na HBO MAX można znaleźć całą serię "Obecność" wraz ze spin-offami o opętanej lalce Annabelle, a więc: "Obecność", "Obecność 2", "Obecność 3", "Annabelle. Narodziny zła", "Annabelle wraca do domu". Pierwsze dwie części serii z Verą Farmigą i Patrickiem Wilsonem wyreżyserował znany z innej kultowej serii grozy ("Piła"), James Wan. Fani jego twórczości znajdą na platformie także "Wcielenie", czyli historię z zaskakującym twistem, opowiadającą o kobiecie dręczonej przez wizje morderstw.

Na platformie dostępna jest także kontynuacja serii slasherów z lat 90. o upiorze mordującym przywołujące go osoby, pojawiającym się po pięciokrotnym wymówieniu jego imienia przed lustrem. Scenariusz do najnowszego "Candymana" napisał Jordan Peele znany z takich filmów, jak "Get Out", "Us" czy "Nope". 

Więcej podobnych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ozdoby na Halloween 2022 - zdjęcie ilustracyjneJak zrobić dekoracje na Halloween 2022? Pomysły na ozdoby DIY

Horrory na Halloween dostępne na HBO MAX

HBO ma w swojej ofercie także inne lubiane pozycje, jak debiut fabularny Roberta Eggersa "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii" czy "Ciche miejsce 2", czyli kontynuację historii (do obejrzenia między innymi na Netfliksie) rodziny zmuszonej do życia w całkowitej ciszy. Obie pozycje wyreżyserował John Krasinski, dobrze znany szczególnie z roli w lubianym "Biurze". 

Wśród mniej znanych pozycji, które z pewnością przypadną do gustu fanom horrorów, znajdziemy także między innymi: "Meduzę", "Relikt", "Cenzorkę" czy "Studio 666" (w produkcji zagrali członkowie zespołu Foo Fighters). Fani klasyki mogą natomiast liczyć na takie pozycje, jak "Egzorcysta" czy "Gremliny". 

HalloweenKiedy wypada Halloween 2022? Skąd wzięła się jego nazwa?

Więcej o: