Horrory na HBO MAX - co oglądać w Halloween 2022? Jest w czym wybierać!

Co obejrzeć podczas Halloween? HBO MAX ma w swojej ofercie horrory, które na pewno przypadną do gustu wszystkim fanom grozy. Podpowiadamy, na które pozycje z platformy warto zwrócić uwagę.

Halloween to dla fanów horrorów ulubiony okres. Polskie platformy streamingowe wręcz pękają w szwach od filmów grozy. Jakie tytuły znajdziemy na HBO MAX?

Zobacz wideo "Wcielenie" - horror od twórcy uniwersum "Obecność" [ZWIASTUN]

Halloween 2022 - horrory do obejrzenia na HBO MAX

Na HBO MAX można znaleźć całą serię "Obecność" wraz ze spin-offami o opętanej lalce Annabelle, a więc: "Obecność", "Obecność 2", "Obecność 3", "Annabelle. Narodziny zła", "Annabelle wraca do domu". Pierwsze dwie części serii z Verą Farmigą i Patrickiem Wilsonem wyreżyserował znany z innej kultowej serii grozy ("Piła"), James Wan. Fani jego twórczości znajdą na platformie także "Wcielenie", czyli historię z zaskakującym twistem, opowiadającą o kobiecie dręczonej przez wizje morderstw.

Na platformie dostępna jest także kontynuacja serii slasherów z lat 90. o upiorze mordującym przywołujące go osoby, pojawiającym się po pięciokrotnym wymówieniu jego imienia przed lustrem. Scenariusz do najnowszego "Candymana" napisał Jordan Peele znany z takich filmów, jak "Get Out", "Us" czy "Nope". 

Więcej podobnych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horrory na Halloween dostępne na HBO MAX

HBO ma w swojej ofercie także inne lubiane pozycje, jak debiut fabularny Roberta Eggersa "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii" czy "Ciche miejsce 2", czyli kontynuację historii (do obejrzenia między innymi na Netfliksie) rodziny zmuszonej do życia w całkowitej ciszy. Obie pozycje wyreżyserował John Krasinski, dobrze znany szczególnie z roli w lubianym "Biurze". 

Wśród mniej znanych pozycji, które z pewnością przypadną do gustu fanom horrorów, znajdziemy także między innymi: "Meduzę", "Relikt", "Cenzorkę" czy "Studio 666" (w produkcji zagrali członkowie zespołu Foo Fighters). Fani klasyki mogą natomiast liczyć na takie pozycje, jak "Egzorcysta" czy "Gremliny". 

Więcej o: