"Obi-Wan Kenobi" sezon 2. Fani "Gwiezdnych wojen" z niecierpliwością czekają na kolejną część serialu

"Obi-Wan Kenobi" sezon 2 to jeden z tych seriali, którego premiery nie może się doczekać wielu fanów, a zwłaszcza wielbiciele "Gwiezdnych Wojen". Przypomnijmy, że poprzedni sezon emitowany na platformie Disney+ zakończył się już jakiś czas temu i cieszył się ogromną popularnością.

"Obi-Wan Kenobi": czy będzie 2 sezon? Serial osiągnął dużą oglądalność na platformie Disney+

"Obi-Wan Kenobi" sezon 2? Według wszelkich dotychczas dostępnych informacji produkcja zaplanowana została jako obejmująca jeden sezon. Jednak jej niewątpliwy sukces być może zmieni nastawienie producentów. Czy będzie 2 sezon serialu "Obi-Wan Kenobi"? - to pytanie już od jakiegoś czasu zadają sobie fani serii należącej do uniwersum "Gwiezdnych wojen", która całkowicie ich porwała.

Nic dziwnego, że ta produkcja cieszy się takim zainteresowaniem. Warto przypomnieć, że w obsadzie możemy zobaczyć m.in. Evana McGregora czy Ruperta Frienda. Akcja serialu toczy się 10 lat po pokonaniu Anakina Skywalkera i jego odrodzeniu się jako Darth Vader. Po upływie wielu lat Obi-Wan Kenobi musi stoczyć walkę z dawnym uczniem. Cała fabuła serialu jest bardzo wciągająca i interesująca.

Zobacz wideo "Obi-Wan Kenobi" - zwiastun nowego serialu z Ewanem McGregorem w roli głównej

"Obi-Wan Kenobi" sezon 2: data premiery. Evan McGregor nie mówi nie

Data premiery 2 sezonu "Obi-Wan Kenobi" nie jest znana, ponieważ władze Disney + nie określiły jeszcze jasno czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji. Krążą jednak pogłoski, że rozważana jest kontynuacja serii, która niewątpliwie przyczyniła się do sukcesu platformy streamingowej spod znaku Myszki Miki. Sam Evan McGregor podkreślał niejednokrotnie, że bardzo chciałby, aby losy bohatera w postać którego się wciela były kontynuowane: "Naprawdę mam nadzieję na następny [sezon]. Jeżeli mógłbym od czasu do czasu to robić – byłbym po prostu szczęśliwy z tego powodu" – mówił aktor w wywiadach.

Także inni aktorzy grający w serialu zaznaczają, że chętnie będą pracować nad kolejnym sezonem. Hayden Christensen czyli serialowy Darth Vader także chciałby kontynuacji: "Cóż, to zdecydowanie było pomyślane jako pojedyncza historia. Ale chciałbym kontynuować [granie] tego bohatera. Wiesz, myślę, że z pewnością jest tutaj wiele do odkrycia i byłbym podekscytowany możliwością zrobienia tego" – odpowiedział w trakcie jednego z wywiadów.

Przypomnijmy, że widzowie, którzy chcieliby nadrobić zaległości i poznać serial "Obi-Wan Kenobi", mogą to zrobić - wszystkie epizody dostępne są w bibliotece Disney+.

"Obi-Wan Kenobi" sezon 2: zwiastun

Niestety na ten moment nie ma oficjalnego zwiastuna "Obi-Wan Kenobi" sezon 2. Fani muszą zachować cierpliwość, a czas do ewentualnego ogłoszenia informacji o kontynuacji osłodzić sobie obejrzeniem "Gwiezdnych wojen" lub pierwszej serii "Obi-Wan Kenobi". 

Zobacz też: Carrie Fisher przez dekadę nie rozmawiała ze swoją słynną matką. Powód zasmuca

Więcej o: