"The Boys" sezon 4. Serial, który skradł serca widzów na całym świecie

"The Boys" sezon 4 to kolejna odsłona serialu opowiadającego o superbohaterach, którzy zamiast walczyć ze złem i przestępcami, wykorzystują swoje moce do celów marketingowych. Ich działanie nie podoba się tytułowej grupie "The Boys", która postanawia się im sprzeciwić. Na jej czele stoi Billy Butcher, w którego postać brawurowo wciela się Karl Urban.

"The Boys" sezon 4: kiedy powrót wielkiego hitu?

"The Boys" sezon 4 został oficjalnie potwierdzony! Fani serii mogą więc odetchnąć i w spokoju oczekiwać dalszych informacji na temat nowej odsłony serialu powstałego na podstawie komiku pt.: "Chłopaki" autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Wiadomo, że prace nad czwartą częścią rozpoczęły się 22 sierpnia i mają potrwać do końca 2022 roku. Platforma Amazon Prime Video już w czerwcu poinformowała o powstaniu kolejnego sezonu serialu, co z pewnością bardzo ucieszyło jego fanów. Przypomnijmy, że w serialu 'The Boys' możemy m.in. zobaczyć takie gwiazdy jak:

  • Karl Urban jako Billy Butcher
  • Jack Quaid jako Hughie
  • Erin Moriarty jako Annie January (wcześniej Starlight)
  • Antony Starr jako Homelander
  • Laz Alonso jako Mother's Milk
  • Tomer Capone jako Frenchie.

Wiadomo także, że do obsady serialu dołączyły dwie nowe postacie, w role których wcielą się Valorie Curry – Firecracker oraz Susan Heyward - Sister Sage. Widać już, że 4 sezon serialu zapowiada się bardzo intrygująco.

Zobacz wideo Popkultura odc. 126

"The Boys" sezon 4: kiedy premiera serialu?

"The Boys" sezon 4: kiedy będzie premiera? Na dokładną odpowiedź na to pytanie z niecierpliwością czekają fani serialu. Nie jest niestety jeszcze znana dokładna data emisji czwartej części przygód Billy'ego Butcher'a, ale tak jak wspomniane było wcześniej, prace nad kolejnym sezonem już trwają. Nieoficjalnie mówi się, że czwarty sezon "The Boys" może zadebiutować w drugiej połowie 2023 roku, jednak realnie rzecz ujmując należy spodziewać się, że może to nastąpić dopiero pod koniec roku 2023.

"The Boys" sezon 4 na Amazon Prime Video. Obejrzyj już dziś wszystkie odcinki poprzednich sezonów

Mimo, że do premiery 4 sezonu serialu "The Boys" na Amazon Prime Video jeszcze daleko, to warto osłodzić sobie oczekiwanie na nowe odcinki przypomnieniem poprzednich. Wszystkie epizody dostępne są w bibliotece platformy. Serial pojawił się na Amazon Prime w 2019 roku i od początku emisji cieszył się dużym zainteresowaniem. Warto nadmienić, że każdy kolejny sezon miał większą oglądalność od poprzedniego, a to świadczy nie tylko o tym, że skradł serca widzów na całym świecie, ale również, że potrafił utrzymać wysoki poziom w miarę rozwoju produkcji. 

Zobacz też: Role przestępców wpłynęły na psychikę odtwórcy roli Dahmera. Evan Peters mówi, że są "mentalnie wyczerpujące"

Więcej o: