Tormund z "Gry o tron" jest teraz modelem Lidla? Znamy odpowiedź

Miłośnicy serialu "Gra o tron" na jednej z facebookowych grup fanowskich dostrzegli, jakoby jeden z aktorów mógł się pojawić w nietypowym przedsięwzięciu. Otóż to mężczyzna wyglądający jak Kristofer Hivju, który odgrywał serialowego Tormunda, pojawił się w najnowszej ulotce Lidla. Czy to on?

"Gra o tron" to najpopularniejszy serial ostatnich lat. Produkcję stacji HBO, będąca adaptacją cyklu powieści "Pieśń lodu i ognia" autorstwa amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina można było oglądać od 2011 roku. Od tego czasu serial zyskał rzeszę fanów, którzy są bardzo przywiązani do świata Westeros. 

Ostatni odcinek wyemitowano w 2019 roku, ale tej jesieni stacja pokazywała prequel serii, czyli serial "Ród smoka". Jego akcja toczy się 300 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron".

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Bilety za 10 zł w kinach w całej Polsce. W multipleksach i kinach studyjnych prawdziwe Święto kina

Tormund z "Gry o tron" gwiazdą gazetki Lidla?

Na facebookowej grupie zrzeszającej fanów obu seriali "Ród Smoka & Gra o Tron Polska" jedna z użytkowniczek podzieliła się ciekawym spostrzeżeniem. Opublikowała screenshot najnowszej gazetki Lidla, który okrasiła podpisem: 

Przeglądam lidlową gazetkę a tu... Błagam. Powiedzcie, że to nie Tormund

Screenshot aktualnej gazety promocyjnej LidlaScreenshot aktualnej gazety promocyjnej Lidla Materiały reklamowe / Lidl Polska

Ród smoka - odcinek 10."Ród smoka". Podczas finału dwa razy krzyknęłam: "O matko!". Szczyt ohydy i czułości

Osoba występująca w reklamie wygląda według niektórych, jak norweski aktor Kristofer Hivju, który w serialu wcielał się właśnie w rolę Tormunda. Niektóre osoby potraktowały ten wpis poważnie, ale są też osoby, które najwyraźniej żartują sobie z tej sytuacji. Pod postem możemy przeczytać takie komentarze, jak:

Tak wygląda Westeros za rządów Brana. Dobrobyt, brak wojen, Lidle i promocje.
Myśleliście, że za Murem nie ma Lidla?
Tak czasem się zdarzy, że aktor zagra w filmie, serialu, czy reklamie.

Jak informuje portal Adweek, okazuje się, że to Hivju we własnej osobie. Aktor jest oficjalnym ambasadorem marki Mowi, której produkty widać na załączonym screenshocie gazetki. Norweski producent łososia wystartował z obecną kampanią reklamową we wrześniu i teraz jej efekty możemy zobaczyć także w Polsce. 

 

'Dobry opiekun' - Materiały prasowe NetflixHistoria "pielęgniarza śmierci" z "Dobrego opiekuna" wydarzyła się naprawdę

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina 

Więcej o: