Szok! Henry Cavill po trzech sezonach porzuca rolę Geralta. Będzie nowy Wiedźmin

Szok to wręcz niedopowiedzenie! Na oficjalnym koncie "Wiedźmina" pojawiła się informacja o czwartm sezonie serialu z nowym aktorem w głównej roli.

"To już oficjalne" - czytamy na Twitterze serialu Netfliksa. "'Wiedźmin' wróci z czwartym sezonem i Henry Cavill odda swój miecz Liamowi Hemsworthowi, który zostanie Geraltem z Rivii po trzecim sezonie. Witamy w rodzinie 'Wiedźmina', Liamie" .

Henry Cavill odchodzi, Liam Hemsworth nowym Wiedźminem. "Jestem naprawdę podekscytowany"

Gdyby to było jedyne źródło, chyba obstawialibyśmy atak hakerski, bo nikt nie spodziewał się takich wieści. Jednak tę informację skomentował już na Instagramie Henry Cavill.

Moja podróż jako Geralta z Rivii była wypełniona zarówno potworami, jak i przygodami. Wilk. Jak w przypadku największych postaci literackich, przekazuję pochodnię z szacunkiem dla czasu spędzonego na ucieleśnieniu Geralta i entuzjazmem, aby obserwować podejście Liama ??do tego najbardziej fascynującego i pełnego niuansów człowieka.
Zobacz wideo Wywiad z Tomaszem Bagińskim - producentem wykonawczym serialu "Wiedźmin"

"Liam, mój drogi, ta postać ma taką cudowną głębię - ciesz się możliwością zanurzenia się w nią i zobaczeniem, co możesz odkryć" - dodał.

 

Liam Hemsworth z kolei napisał:

Jako fan Wiedźmina nie mogę się doczekać możliwości zagrania w Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i jestem zaszczycony, że przekazuje mi lejce i pozwala dzierżyć ostrze Białego Wilka podczas kolejnego rozdziału jego przygody.
Henry, od lat jestem twoim fanem i zainspirowało mnie to, co wniosłeś do tej kochanej postaci. Przede mną duże wyzwanie, ale jestem naprawdę podekscytowany, że wkroczę do świata Wiedźmina.

Kim jest Liam Hemsworth?

 

Liam Hemsworth urodził się w 1990 roku, pochodzi z Australii. To brat Chrisa Hemswortha, filmowego Thora, i Luke'a Hemswortha, też aktora.

Popularność przyniosły mu role m.in. w "Igrzyskach śmierci". Grał także w filmach takich jak "Dzień Niepodległości: Odrodzenie", "Niezniszczalni 2" czy serialu "Sąsiedzi".

Przez wiele lat był związany z Miley Cyrus, z którą wziął ślub w 2018 roku. Osiem miesięcy po ceremonii para ogłosiła jednak separację, a w styczniu 2020 uzyskała rozwód.

<<Reklama>> Ebooki i audiobooki sagi Wiedźmin są dostępne na Publio.pl >>

Więcej o: