Jurorzy "Mam Talent" nie mogli oderwać wzroku. Para z Polski skradła całe show. "To była doskonałość"

Duo Destiny, czyli Kinga Grześków i Gonzalo Roque to zwycięzcy 11. edycji polskiego "Mam Talent". Swoje umiejętności zaprezentowali także w amerykańskim programie "Mam Talent: Mistrzowie".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W 2020 roku Duo Destiny wystąpiło w pierwszym odcinku programu "Mam Talent: Mistrzowie". Kinga Grześków i Gonzalo Roque zaprezentowali zmysłowy układ, który wykorzystywał wiele elementów akrobatycznych i niebezpiecznych figur. 

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

"To była po prostu doskonałość, perfekcja". Podbili Polskę, a następnie zachwycili Amerykę

Duo Destiny dało się poznać polskiej publiczności w 11. edycji "Mam Talent". Duet taneczny, który tworzą Kinga Grześków i Gonzalo Roque już podczas castingów zachwycił jurorów. Ich występ został szczególnie nagrodzony przez Agnieszkę Chylińską. - W takich chwilach po prostu nie ma słów. Ja po prostu wstanę i uderzę w złoty przycisk. - stwierdziła artystka

Para dotarła do finału programu i zajęła pierwsze miejsce. Jurorzy nie mogli wyjść z zachwytu jeszcze na długo po ich pokazie. Agustin Egurrola skomentował wyczyny duetu w niezwykle trafny sposób. - To była po prostu doskonałość, perfekcja. - podkreślał juror. W 2020 roku duet spróbował swoich sił w amerykańskim programie "Mam Talent: Mistrzowie".

 

Ich występ zachwycił amerykańskich jurorów. Jak Duo Destiny poradziło sobie w USA?

Po sukcesie w Polsce duet wystąpił w pierwszym odcinku amerykańskiego programu "Mam Talent: Mistrzowie". W jury talent show zasiedli: Heidi Klum, Howie Mandel, Alesha Dixon i Simon Cowell. Każdy z nich był wręcz zachwycony popisami polsko-portugalskiej pary. - To było perfekcyjne. Nie popełniliście żadnego błędu. Było seksownie, romantycznie i zapierało dech w piersiach. - stwierdziła po występie Heidi Klum.

Kindze i Gonzalo udało się dotrzeć do półfinałów, ale niestety wówczas ich występ spotkał się z krytyką ze strony Howiego Mandela. Juror uznał przedstawiony układ za kopię tańca z poprzedniego etapu. To sprawiło, że do następnego etapu udało się przejść innej parze akrobatów - Duo Transcend. 

 
Więcej o: