Najmłodszy finalista programu "Idol" ma już dziś 36 lat. Paweł Nowak zmienił się nie do poznania

Gdy pojawił się na scenie "Idola" nikt nie przypuszczał, że dotrze aż do finału. 16-letni Paweł Nowak podbił wówczas serca jurorów, dostając się aż do finału talent show. Jak potoczyła się kariera młodego wokalisty oraz jak zmienił się jego wygląd?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Paweł Nowak wystąpił w pierwszej edycji polskiego "Idola". 16-latek stał się jednym z najpopularniejszych uczestników programu. Dzięki swojemu talentowi wokalnemu dotarł aż do finału. Jednak po emisji show nie zrobił tak dużej kariery, jak inni uczestnicy. Jak bardzo zmienił się od tego czasu?

 
Zobacz wideo Joanna Kulig, Sykut i poseł PO. Oni wszyscy zaczynali w "Idolu". Występu Sary Boruc długo nie zapomnicie

Jego występ zaskoczył jurorów. 16-letni Paweł Nowak był fenomenem "Idola"

Przez polskiego "Idola" przewinęło się wiele znanych dzisiaj nazwisk. Ania Dąbrowska, Szymon Wydra, czy Krzysztof Zalewski to tylko kilku artystów, którzy spróbowali swoich sił w talent show. W pierwszej edycji niespodziewanie w finale znalazł się 16-letni Paweł Nowak. Był on najmłodszym uczestnikiem programu. 

 

Jego muzyczna interpretacja utworu "Imię Deszczu" Mafii najbardziej zapadła w pamięć jurorom. Paweł Nowak oczarował głosem Kubę Wojewódzkiego, który wspomniał o młodym wokaliście w swojej autobiografii. Celebryta stwierdził, że podczas słuchania tego wykonu "czuł dreszcze przechodzące przez jego ciało". Pomimo tak pozytywnych reakcji Paweł Nowak nie zrobił wielkiej kariery.

Był najmłodszym finalistą "Idola". Jak potoczyła się jego kariera? 

Po zakończeniu show słuch o wokaliście nieco zaginął. Obecnie najwięcej można dowiedzieć się z jego profili na platformach społecznościowych. Paweł Nowak nadal zajmuje się muzyką, choć na jego koncie nie znalazł się jeszcze utwór, który podbiłby listy przebojów. Wokalista połączył swoje siły z Tacjaną Wojkowską, dwukrotną zwyciężczynią "Szansy na Sukces". Artyści grają razem w zespole Stars Roxette Tribute Band, w którym wykonują największe przeboje duetu Roxette. 

 
Więcej o: