"Szpital New Amsterdam" - piąty sezon w Polsce. Wiemy gdzie i kiedy będzie można oglądać serial

Piąty sezon "Szpitala New Amsterdam" jest ostatnią częścią przygód lekarzy, których pokochały miliony widzów. Te odcinki będzie można oglądać w Polsce od 16 listopada.

Serial inspirowany książką lekarza, który pracował w pierwszej publicznej placówce medycznej w Stanach Zjednoczonych, czyli Belluevue Hospital, opowiada historię Maksa Goodwina i jego współpracowników. Jak każda historia, także ta ma swój koniec. Niestety, nie wszyscy bohaterowie powrócą w piątej serii, którą będzie można oglądać na kanale FOX.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Materiały prasoweZ Netfliksa zniknął jego pierwszy oryginalny serial. To wcale nie "House of Cards"

"Szpital New Amsterdam". Kogo nie zobaczymy w piątej serii?  

Widzowie będą m.in. świadkami zakończenia historii dr. Iggy’ego Frome’a, borykającego się z małżeńskimi problemami, oraz dr Lauren Bloom, która usiłuje zbudować relacje z dawno niewidzianą siostrą. Z kolei dr Floyd Reynolds ponownie będzie poszukiwał kontaktu z rodziną, a dr Elizabeth Wilder postara się zacieśnić więzi z zespołem.

Alan Alda i Lorreta Swit na planie serialu 'M*A*S*H'Wszyscy ją znaliśmy jako major "Gorące Wargi". Gwiazda "M*A*S*H" ma polskie korzenie

Niestety, w lipcu Freema Agyeman poinformowała, że nie zagra w piątym sezonie serialu. Aktorka wcieliła się w rolę jednej z głównych bohaterek - doktor Helen Sharpe. "Moja bohaterka znaczyła dla mnie wiele, ale czuję, że przyszedł czas, by odwiesić jej biały fartuch na kołek. Oficjalnie chcę Wam przekazać, że nie pojawię się w piątym sezonie serialu 'New Amsterdam'. Czuję smutek, ale jestem też bardzo podekscytowana tym, jak zakończy się ta historia" - napisała w mediach społecznościowych. Agyeman nie wyjaśniła, jakie są powody tej decyzji. 

Ostatni sezon "Szpitala New Amsterdam" będzie można oglądać od 16 listopada o 22:00, wyłącznie na kanale FOX.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Great September, czyli kilkanaście scen, ponad sto zespołów oraz spotkania przedstawicieli kultury i biznesu

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: