Odważna sesja gwiazdy "Zbuntowanego Anioła". Natalia Oreiro pozowała nago. "Pijesz eliksir młodości?"

Natalia Orerio postanowiła pokazać swoje wsparcie dla społeczności LGBT+. Gwiazda serialu "Zbuntowany Anioł" zrobiła to jednak w nietypowy sposób, gdyż nagą sesją. Jedyne co miała na sobie to symboliczne tęczowe buty.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Zbuntowany Anioł" to serial, który stał się hitem polskiej telewizji. Nawet po latach, charakterystyczny motyw muzyczny z czołówki przywołuje na twarzy uśmiech. Gwiazda produkcji Natalia Oreiro, ma dziś 45 lat, jednak pomimo upływu czasu celebrytka nadal zachwyca urodą. Potwierdza to choćby jej ostatnia naga sesja zdjęciowa.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Great September, czyli kilkanaście scen, ponad sto zespołów oraz spotkania przedstawicieli kultury i biznesu

Nie tylko "Zwariowany Anioł". Natalia Oreiro od lat zachwyca fanów

Natalia Oreiro po raz pierwszy dała poznać się szerszej publiczności swoją grą w serialu "Zbuntowany Anioł". Gwiazda nie tylko grała główną rolę w produkcji, ale także wykonywała ikoniczną piosenkę z czołówki "Cambio Dolor". Artystka występowała następnie m.in. w "Jesteś moim życiem", czy "Kachorra to ja".

Gwiazda nie ukrywała także swojego zamiłowania do Rosji, czego dowodem była choćby jej piosenka "To Russia with love...". Po latach artystka otrzymała nawet rosyjskie obywatelstwo, jednak w 2022 roku, opuściła swoją drugą ojczyznę. Oreiro głośno sprzeciwiała się wojnie i działaniom militarnym na terenie Ukrainy. Obecnie gwiazda żyje w Urugwaju, gdzie występuje jako jurorka w "Mam Talent" i "The Voice".

Natalia Oreiro kompletnie nago. Do zdjęć pozowała w samych butach

Natalia Oreiro opublikowała na Instagramie odważną sesję. Artystka pozowała jedynie w charakterystycznych tęczowych szpilkach. Zdjęcia udostępnione przez aktorkę mają wyrażać jej wsparcie dla społeczności LGBT+. W opisie fotek celebrytka umieściła te słowa:

Duma, Prawa, Wolność, Miłość, każdego dnia. 
 

Odważna sesja nie jest jednak pozbawiona smaku. Części intymne aktorki zasłaniają jej długie ciemne włosy, dzięki czemu na pierwszy plan wysuwają się wspomniane buty. Jak na te zdjęcia zareagowali fani gwiazdy? Komentarze pod postem są niezwykle pozytywne. Większość obserwujących zachwycała się wyglądem artystki i udziałem w słusznej sprawie. 

Pijesz eliksir młodości?
Pożyczysz mi buty na marsz?
Jesteś absolutną ikoną
Więcej o: