Walduś z "Kiepskich" nie do poznania w nowej roli. Bartosz Żukowski w obsadzie serialu "Święty"

Bartosz Żukowski, który zasłynął dzięki roli Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich" dołącza do obsady serialu "Święty", który pokazuje stacja Super Polsat. Za produkcję obu seriali odpowiada ATM Grupa.

Serial "Święty" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00 na kanale Super Polsat. Stacja właśnie emituje szósty sezon produkcji. Pierwsze cztery sezony można było oglądać na kanale TV4.

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 127

Bartosz Żukowski w serialu "Święty"

Aktor wcieli się w postać Dominika, brata Andrzej Wróbla, granego przez Kazika Mazura. Postać ta znacząco różni się od wizerunku, który znamy z serialu "Świat według Kiepskich". W tym serialu bohater, którego grać będzie Żukowski wygląda na bardzo elegancką osobę, ale możliwe, że w kolejnych odcinkach trochę spuści z tonu, jeśli chodzi o wygląd. Aktor na ekranie telewizorów w nowym serialu zadebiutował 8 listopada w odcinku 262, którego opis brzmi tak:

Dominik (Bartosz Żukowski) pojawi się w Uroczysku zupełnie niespodziewanie, zaskakując nawet własnego brata. Trafi akurat na opijanie przystąpienia stylisty Huberta (Sebastian Perdek) do Klubu Kawalera, w którym rej wodzi Andrzej Wróbel. Niespodziewany gość przyłączy się do świętowania i wkrótce sam nabierze ochoty na członkostwo w Klubie. Jak się okaże w kolejnych odcinkach, Dominik uciekł żonie i trójce dzieci, postanowił wyrwać się spod pantofla, zacząć nowe życie i przybrać image buntownika...

Niestety, mimo starań i wsparcia członków klubu oraz Zenona (Tomasz Oświeciński) i Bogny (Olga Szomańska), sprawy nie potoczą się po jego myśli i w Uroczysku pojawi się jego małżonka z dziećmi. Co z tego wyniknie dla niego samego i dla jego brata, widzowie przekonają się oglądając dalsze odcinki "Świętego".

"Święty" to polski serial komedio-obyczajowy, którego głównym bohaterem jest znany z serialu TV4 "Policjantki i policjanci" Mikołaj Białach, grany przez Mariusza Węgłowskiego. Teraz Białach ma nową misję - po odejściu ze służby w policji został sołtysem podwrocławskiego Uroczyska, gdzie otworzył bar "Święty Mikołaj". Pomaga pogrążonym w marazmie i zastraszonym mieszkańcom, pełniąc nieoficjalną funkcję "szeryfa".

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: