Pierwszy taki występ na scenie "Mam Talent". Jurorzy popłakali się ze śmiechu

Choć polska wersja "Mam Talent" ma mnóstwo zadziwiających momentów, to "America's Got Talent" po prostu jest nimi przepełniona. Występu, jaki zaprezentowała Pam i jej pies Casper, nie spodziewał się nikt. Dziewczyna i jej pupil sprawili, że zarówno jurorzy, jak i publika popłakali się ze śmiechu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sensacja w amerykańskim "Mam Talent" stoi na porządku dziennym. Jednak występ, jaki dała Pam oraz jej piesek Casper, był naprawdę wyjątkowy. Jurorzy, jak i cała publiczność pokładali się ze śmiechu. Czym ta nietypowa para artystów zaskoczyła widzów? 

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Weszła na scenę "Mam Talent" z psem. Przed udziałem w programie występowali tylko raz

Nikt nie spodziewał się takiego występu. Jurorzy już od samego początku byli zaintrygowani dziarską kobietą wchodzącą na scenę amerykańskiego "Mam Talent". Na jej rękach spoczywał piesek chihuahua. Od razu posypały się pytania dotyczące pupila. Towarzysz dziewczyny nosi imię Casper i jak podkreślił Simon Cowell, jest niezwykle "przystojnym" zwierzakiem. Howie Mandel, widząc małego psa, przyznał, że sam jest właścicielem pupila tego gatunku. - Mój mnie nienawidzi. Kocha moją żonę, ale mnie nie cierpi - podkreślał gwiazdor. 

Zainteresowanie jury wzrosło w momencie, w którym Pam właścicielka psa, powiedziała, że wykonają wspólny numer. - Od zawsze powtarzam: znajdź psa, który potrafi śpiewać, a zarobisz fortunę.- zażartował Simon Cowell. Jak się okazuje, występ w "Mam Talent" był dopiero drugim takim pokazem w życiu Pam i jej pupila. Przed udziałem w programie zaśpiewali razem tylko na pokazie talentów organizowanym w jej pracy.

Zaśpiewała "All by myself" razem ze swoim psem. Ich występ rozbawił jury do łez

- Casper, pamiętaj, wchodzisz dopiero i tylko na refren, jasne? - tymi słowami Pam rozpoczęła swój występ. Kobieta zdecydowała się wykonać cover piosenki "All by myself". Uczestniczka zaprezentowała swój piękny głos i odśpiewała pierwszą zwrotkę utworu bez akompaniamentu swojego pupila. Posłuszny piesek dołączył się dopiero w refrenie. Gdy tylko usłyszał pierwsze takty kultowej przyśpiewki, od razu zaczął wyć. Jego występ docenili internauci komentujący filmik wstawiony na YouTube:

Może Casper śpiewa tylko chórki w refrenie, jednak gołym okiem widać, że wkłada w to swoje malutkie serce i duszę

Jurorzy nie mogli powstrzymać się od śmiechu. W pewnym momencie wspólnie podnieśli ręce i zaczęli nimi bujać w rytm piosenki oraz wycia chihuahuy. Całe jury zagłosowało na "tak", dzięki czemu Pam oraz Casper dostali się do kolejnego etapu 16. edycji programu.

 
Więcej o: