Zaśpiewała piosenkę Natalii Kukulskiej i wygrała odcinek "Szansy na sukces". Miała wtedy 10 lat

W 1999 roku podbiła serca wszystkich widzów programu "Szansa na sukces". 10-letnia Georgina Tarasiuk wykonała piosenkę Natalii Kukulskiej pod tytułem "Dłoń". Jak przez ponad dwie dekady zmieniła się młoda piosenkarka?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gerogina Tarasiuk zachwyciła publiczność w studiu "Szansy na sukces". Pod wrażeniem była także Natalia Kukulska, która usłyszała fenomenalny cover swojej piosenki "Dłoń". Co po 23 latach dzieje się ze zwyciężczynią programu muzycznego? 

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Po sukcesie w telewizji wydała płytę. Była za młoda na Eurowizję

Występ Tarasiuk w "Szansie na sukces" zszokował wszystkich. Nikt nie przypuszczał, że słodka dziewczynka ma tak mocny i pewny głos. W 2002 światło dzienne ujrzała pierwsza płyta młodej artystki. Krążek nosił nazwę "Georgina". Niespełna rok później piosenkarka spróbowała swoich sił w krajowych eliminacjach do Eurowizji. Niestety, artystka musiała zrezygnować z udziału w konkursie z powodu młodego wieku. 

 

Georgina nadal śpiewa. Zespół "Blauka" cieszy się sporą popularnością

Głos Georginy można usłyszeć m.in. w jednym z coverów przygotowanych na rzecz cyklu "Legendy Polskie". "Jaskółka uwięziona", która pojawiła się przy okazji odcinka o wiedźmie Jadze ma już ponad 1.7 miliona odtworzeń na Spotify. Od kilku lat artystka jest także wokalistką w zespole "Blauka". Kapela regularnie gra koncerty, a w 2019 roku wydała album "Miniatura".

 

Na Instagramie artystki, oprócz jej zdjęć, można także znaleźć rozpiskę najnowszych koncertów jej zespołu. Przez 23 lata piosenkarka zmieniła się nie do poznania. Dwa kucyki zamieniła na bujną i lekko rozczochraną fryzurę. Na wielu fotkach nosi także mocny makijaż. Pomimo lęku przed wysokościami, Tarasiuk udostępnia także zdjęcia ze spacerów po górach

 
Więcej o: