Harrison Ford w zwiastunie "1923". To się nazywa obsada!

Serwis streamingowy Paramount+ podzielił się pierwszym zwiastunem nadchodzącego serialu "1923", który będzie prequelem popularnej serii "Yellowstone". Fabuła będzie się dziać w trzeciej dekadzie XX wieku, a w głównych rolach wystąpią Harrison Ford i Helen Mirren, którzy zagrają przywódców rodziny Dutton - Jacoba i Carę.

Platforma Paramount+ udostępniła pierwszy zwiastun promujący nadchodzący serial. Wszyscy, którzy oglądali wcześniej "Yellowstone", mają teraz szansę zapoznać się z klimatem nowej produkcji. "Przemoc zawsze nawiedzała tę rodzinę" - mówi w zwiastunie narrator.

 

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

O czym będzie "1923"?

Akcja serialu rozgrywać się będzie w roku, który jest tytułem seriali. Widzowie będą mogli zobaczyć, co wydarzyło się Duttonom w latach dwudziestych XX wieku.

W oficjalnym opisie fabuły serialu "1923" czytamy, że jego bohaterami będą dwa kolejne pokolenia rodziny Duttonów. Jej członkowie będą się mierzyć się z problemami, które spowodowała ówczesna wielka susza, bezprawie, prohibicja oraz występująca na potęgę kradzież bydła.

Killer Sally - kadr z serialuZastrzeliła męża. Dokument Netfliksa ujawnia, co naprawdę działo się w jej domu

A fabuła serialu odbywać się będzie w cieniu wielkiego kryzysu w Montanie, który pojawił się dużo wcześniej niż w pozostałej części kraju. Serialowe wydarzenia dotykać będą też oscylować wokół tematu zakończenia I wojny światowej.

"1923" to drugi spin-off serialu "Yellowstone". Pierwszym była seria "1883", która premierę miała w grudniu 2021 roku. W nowym serialu w głównych rolach wystąpią Helen Mirren i Harrison Ford. Ta para bohaterów już w przeszłości znalazła się już razem na planie. Razem zagrali w filmie "Wybrzeże moskitów", który miał premierę w 1986 roku. 

Oprócz tej dwójki w seriali wystąpią także Brandon Sklenar, Darren Mann, Michelle Randolph, James Badge Dale, Marley Shelton, Brian Geraghty, Aminah Nieves, Julia Schlaepfer i Jerome Flynn.

Harrison Ford i Calista FlockhartMiłość życia poznał mając 59 lat. Dziś dzieli się sekretem 20-letniego związku

Kiedy premiera serialu?

Serial "1923" trafi na Paramount+ 18 grudnia 2022 roku. Wypuszczenie zwiastuna jest związane z premierą 5 sezonu "Yellowstone", który w niedzielę wieczorem wyemituje dwa pierwsze odcinki nowego sezonu.

Autor tej produkcji, Taylor Sheridan, pracuje obecnie nad aż dziewięcioma serialami realizowanymi dla tej platformy. Wśród nich są m.in. drugi sezon "Mayor of Kingstown", "Tulsa King" z Sylvestrem Stallone, "Lioness" z Zoe Saldaną, a także "1883: The Bass Reeves Story", czyli kolejny serial rozgrywający się w uniwersum "Yellowstone".

Zobacz wideo Popkultura odc. 130

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: