Na Playerze już dostępny serial "Skazana 2"! Kiedy w TVN premiera nowego sezonu?

Na Playerze widzowie mogą obejrzeć już serial "Skazana 2". Kiedy w TVN odbędzie się premiera produkcji z Agatą Kuleszą w roli głównej? Pierwsze epizody kontynuacji historii o sędzi Alicji Mazur pojawią się w telewizji już za długo.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Skazanej" jest już dostępny na portalu player.pl. Kiedy kontynuacja serialu pojawi się w telewizji? Znamy potencjalną datę premiery kolejnej serii produkcji w TVN

Zobacz wideo Rozmowa z aktorami nowego serialu TVN "Skazana"

"Skazana 2" - kiedy w TVN? Pierwsze odcinki pojawią się w ramówce już na wiosnę

Drugi sezon "Skazanej" miał już swoją premierę na platformie Player. 11 listopada na portalu pojawił się pierwszy odcinek produkcji. Kolejne epizody mają pojawiać się w każdy kolejny piątek. Kontynuacja historii Alicji Mazur pojawi się także w telewizji. TVN zapowiedziało, że serial trafi do ramówki stacji już na wiosnę przyszłego roku. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery. Nie wiadomo także, w jakich odstępach czasu pojawiać się będą nowe odcinki. 

 

Co wydarzy się w nowym sezonie "Skazanej"? Agata Kulesza wraca do serialowego więzienia

Drugi sezon hitowego serialu podzielony jest na 8 odcinków. Każdy z epizodów trwa około 45 minut. Czego można się spodziewać w kontynuacji produkcji? Na ten temat wypowiedziała się Agata Kulesz, odtwórczyni głównej roli. - W drugim sezonie próbuje wyjść z więzienia. Alicja trochę się zmienia. Zorientowała się, że musi stosować inne rozwiązania niż na sali sądowej - powiedziała aktorka. 

Za kratki trafia także córka głównej bohaterki, Hania Mazur. Pomimo nacisków Serafina, granego przez Bartłomieja Topa, dziewczyna przyznaje się do postrzelenia swojego ojczyma. Placówka, w której znajdą się obie kobiety, ma nowego dyrektora. W tę rolę wcieli się Adam Woronowicz znany z takich produkcji jak "Kamerdyner", czy "Drogówka". Aktor, podobnie jak Agata Kulesza, krótko podsumował nowy sezon serialu. -  Przekraczamy pewne granice, grubo się tutaj dzieje. Ta przemocowość względem kobiet. To jest serial, to jest wykreowana rzeczywistość. Ciarki mnie przechodzą, jak sobie myślę, że takie rzeczy albo jeszcze gorsze dzieją się w rzeczywistości - podkreślał Woronowicz. 

Więcej o: