Odpadli z "The Voice of Poland". Dziś robią kariery w branży muzycznej

Wiele gwiazd w dużej mierze zawdzięcza swoją popularność wygranej w którymś z talent show. Jednak triumf w programie tego typu nie jest jedynym sposobem na sławę. Ci muzycy wzięli udział w "The Voice of Poland" i choć nie zajęli pierwszego miejsca, to udało im się zrobić karierę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czasami szczęściu należy nieco pomóc. Chcąc stać się gwiazdą muzyki warto udać się na casting do jednego z talent show. Jak się okazuje, nie trzeba go wygrać, aby zyskać popularność. Poznaj gwiazdy, którym nie udało się osiągnąć pierwszego miejsca w "The Voice of Poland", a mimo to osiągnęli sukces w branży muzycznej.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska płacze w "The Voice of Poland" [fragment]

Michał Szczygieł. Wystąpił w ósmej edycji programu

W 2017 roku zaledwie 18-letni Michał Szczygieł wziął udział w ósmej edycji "The Voice of Poland". Po przesłuchaniach w ciemno dołączył do drużyny Andrzeja Piasecznego. Szczygieł dotarł aż do finału programu, jednak nie udało mu się go wygrać. Po udziale w talent show gwiazdor podbił listy przebojów takimi hitami jak "Adrenalina", czy "Nic tu po mnie". Wystąpił także gościnnie w piosenkach "Daj mi znać" autorstwa Sobla oraz "Syn koleżanki twojej Matki" od Verde.

 

Sanah. Nie przeszła castingów do odcinków na żywo

Sanah jest dziś jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Jak się okazuje, wokalistka nie przeszła castingów do "The Voice of Poland" i "Mam talent". Piosenkarka zaśpiewała o nieudanych próbach wystąpienia w talent show w utworze Dawida Podsiadło "O czym śnisz".

 

Sarsa. Wzięła udział w 5. edycji "The Voice of Poland"

Sarsa podbiła listy przebojów hitem "Tamta dziewczyna". Zanim jednak stała się gwiazdą estrady, piosenkarka wzięła udział w 5. edycji popularnego talent show. W "The Voice of Poland" dotarła aż do półfinału, jednak zrezygnowała z kontynuowania swojej przygody w programie z powodów zdrowotnych. Oprócz tego spróbowała swoich sił w "Must Be the Music. Tylko muzyka" i "X Factor".

 

Lanberry. Odpadła z 3. edycji programu, dziś zasiada w szeregach jury

Lanberry, a właściwie Małgorzata Uściłowska wzięła udział w 3. edycji "The Voice of Poland". Piosenkarka zaśpiewała utwór "Imagine" Johna Lennona. Jej wykon nie przekonał żadnego z jurorów, przez co wokalistka odpadła z programu na przesłuchaniach w ciemno. Dzisiaj sama ocenia umiejętności wokalne potencjalnych gwiazd muzyki w 13. edycji talent show. 

 

Natalia Nykiel Zajęła czwarte miejsce w 2. edycji "The Voice of Poland"

Natalii Nykiel udało się zakwalifikować do finału 2. edycji programu. Niestety, artystka zajęła wtedy dopiero 4 miejsce. Dziś na swoim koncie ma nagrodę Eska TV Award za najlepsze video ("Bądź duży") oraz Fryderyka w kategorii Album roku elektronika ("Origo").

 

Rafał Brzozowski. Był w drużynie Andrzeja Piasecznego w pierwszej edycji

Pierwszą edycję "The Voice of Poland" swoją obecnością zaszczycił Rafał Brzozowski. Artysta trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego, z którym odpadł dopiero przed finałem. Dziś artysta prowadzi program "Jaka to melodia". Piosenkarz był także reprezentantem Polski na konkursie Eurowizji z 2021 roku.

 
Więcej o: