Gość "Pytania na śniadanie" zażartował ze związku Cichopek i Kurzajewskiego. Jak zareagowali prezenterzy?

Od kilku miesięcy w mediach aż huczy o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. W ostatnim wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" jeden z gości postanowił skomentować tę relację i zażartować. Jak zareagowali prowadzący?

Drogi Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego przecięły się na planie programu "Pytanie na śniadanie", gdzie stworzyli duet prezenterów. Jakiś czas temu, w wyniku niesłabnących spekulacji, prezenterzy oficjalnie ogłosili, że prywatnie również są parą.

Niesłabnące plotki i spekulacje. Ich związek jest przedmiotem publicznych wywodów

Związek Cichopek i Kurzajewskiego był ogromnym zaskoczeniem dla opinii publicznej, mimo że od miesięcy spekulowano, że łączy ich coś więcej niż zobowiązania zawodowe. W październiku potwierdzili przypuszczenia, co miało zakończyć medialne domysły. Jednak ta sprawa wciąż budzi w mediach ogromne emocje, głównie za sprawą uszczypliwych komentarzy byłej żony dziennikarza, Pauliny Smaszcz. Mimo to para prezenterów zdaje się nie przejmować nieprzychylnymi opiniami, pielęgnując swój związek.

Choć w wywiadach przyznają, że publiczne potyczki nie sprzyjają ich reputacji, to starają się nie wdawać w dyskusje i skupić się na sobie, rodzinie oraz pracy.

Niezręczny moment w "Pytaniu na śniadanie". Kurzajewski był zaskoczony

Podczas sobotniego wydania "Pytania na śniadanie", 19 listopada, na kanapie z Cichopek i Kurzajewskim zasiadł dziennikarz muzyczny, Roman Rogowiecki. Cała trójka wspominała utwory czeskiego piosenkarza, Karela Gota. Początkowo spotkanie przebiegało w sympatycznej atmosferze. Prowadzący rozmawiali z gościem również na temat innych cenionych artystów, wśród których pojawiło się nazwisko Franka Sinatry, którego fanką okazała się Cichopek.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Aktorka nie kryła zachwytu jego ponadczasowymi utworami i osobowością. Wówczas gość programu zadał Kurzajewskiemu niezręczne pytanie. — Maciek, ta pani lubi takich starszych panów? Naprawdę? — zażartował Rogowiecki. Choć Maciej Kurzajewski skomentował tę zaczepkę wymownym milczeniem, to w mediach zawrzało. Widzowie programu zaczęli snuć domysły, że pytanie dziennikarza nie było niefortunnym przypadkiem, a celową kpiną z różnicy wieku pomiędzy Cichopek a Kurzajewskim.  

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: