Sara James znów wystąpi w amerykańskim "Mam talent". 14-latka dostała zaproszenie do edycji specjalnej

Choć polskiej artystce nie udało się wygrać amerykańskiej edycji "Mam Talent" i tak należy mówić o jej ogromnym sukcesie. Sara James ma okazję ponownie stanąć przed szansą na wielką karierę. Piosenkarka została zaproszona do specjalnej wersji programu, w której wystąpią największe gwiazdy z poprzednich edycji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Udział Sary James w "America's Got Talent" zrobił prawdziwą furorę. Polska artystka dotarła aż do finału programu. To jednak nie koniec jej muzycznej przygody w USA. Niedawno piosenkarka otrzymała zaproszenie do edycji specjalnej "Mam talent". Wystąpi w niej z samymi gwiazdami. 

Zobacz wideo Sara James: Jestem na tym świecie po to, żeby robić muzę

Była objawieniem "Mam talent". Teraz ponownie ma szansę podbić amerykańskie show

W Polsce sławę Sarze James przyniósł jej występ na Eurowizji Junior. Po występie w amerykańskim "Mam talent" na jej talencie poznało się jeszcze więcej osób. Sam Simon Cowell postanowił nagrodzić jej wykon złotym przyciskiem. O piosenkarce robiło się coraz głośniej z każdym kolejnym etapem programu. Udało jej się dostać do finału tegorocznej edycji, jednak niestety nie zdołała wygrać talent-show. To nie przeszkodziło jej w dalszym rozwoju kariery. 

Nie tak dawno młoda piosenkarka wystąpiła na spotkaniu MAKERS 2022, na którym spotkała m.in. Jessicę Albę. To jednak nie koniec. Według ostatnich doniesień artystka wystąpi także w specjalnej edycji "America's Got Talent". W tak zwanym "All Stars" polka zmierzy się z największymi gwiazdami poprzednich wydań programu.

Specjalna edycja amerykańskiego "Mam talent". Kiedy pierwszy odcinek?

W najnowszej odsłonie popularnego programu nie zabraknie sław z najróżniejszych zakątków świata. Sara James zmierzy się z gwiazdami z USA, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Kanady, czy Niemiec. Emisja pierwszego odcinka edycji specjalnej planowana jest na 2 stycznia 2023 roku. Finał pojedynku talentów pojawi się na ekranach 13 lutego.

 
Więcej o: