Magda Gessler w świątecznym programie TVN wystąpi razem z dziećmi. Znamy datę premiery nowego show

Magda Gessler to niekwestionowana królowa polskiej gastronomii. Jej program, "Kuchenne rewolucje" od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Według najnowszych doniesień restauratorka pojawi się w nowym formacie na antenie TVN. W show pojawią się także jej dzieci - Tadeusz i Lara.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Już od 12 lat w ramówce TVN-u można zobaczyć "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler. Oprócz prowadzenia własnego programu, zarządzania wieloma restauracjami i bycia w jury "Masterchefa", królowa polskiej gastronomii szykuje dla widzów kolejne show. Co więcej, pojawią się w nim także jej dzieci. Kiedy premiera "Świąt z Gesslerami"? Jest już znana data. 

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach - Magda Gessler

"Święta u Gesslerów" - co zobaczymy w nowym programie?

W trakcie programu Magda Gessler odwiedzi trzy rodziny przygotowujące się do Wigilii. Restauratorka pomoże im w świątecznej gorączce, aby wspólnymi siłami przygotować niezapomnianą ucztę. W finałowym epizodzie u boku Magdy Gessler pojawią się jej najbliżsi. Będą to Lara Gessler, Tadeusz Müller oraz Mirosław Ikonowicz. Odwiedzone przez kobietę rodziny zostaną podzielone na trzy zespoły kierowane przez Magdę i jej dzieci. Każda z nich będzie musiała przygotować kilka wigilijnych dań. 

Oprócz popisów kulinarnych, członkowie programu będą także zajmować się dekoracjami, czy też upiększaniem wypieków. Oprócz tego rodziny będą wymieniać się domowymi trikami na święta Bożego Narodzenia

Kiedy premiera "Świąt u Gesslerów"? Znamy już datę emisji pierwszego odcinka

Już wiadomo, kiedy TVN wyemituje nowe show z Magdą Gessler w roli głównej. Pierwsze trzy odcinki "Świąt u Gesslerów" pojawią się 20, 21 i 22 grudnia (od wtorku do czwartku) o godzinie 21:15. Ostatni, finałowy odcinek pojawi się na antenie w Wigilię, 24 grudnia o godzinie 18:00. 

 
Więcej o: