Strzelała i wygrała 75 tys. zł. Nagranie wywołało burzę w sieci. "Powinni prześledzić jej grę"

Pani Anita wygrała jakiś czas temu 75 tysięcy złotych w "Milionerach". Jej gra wzbudziła jednak sporo kontrowersji. Internauci domagają się sprawdzenia nagrania.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Milionerzy" to popularny program oparty na formacie, który po raz pierwszy pojawił się w Wielkiej Brytanii. Jeden z ostatnich polskich odcinków wzbudził szczególnie duże zainteresowanie i wywołał burzę w sieci. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Wygrała 75 tys. w "Milionerach". Internauci uważają, że jej odpowiedzi były nietypowe

Pani Anita odpowiadała na zadane pytania w bardzo nietypowy sposób. Z jej wypowiedzi i mimiki wynikało, że nie ma pojęcia, które z rozwiązań jest prawidłowe. Często przyznawała, że nie jest zaznajomiona z tematem, na którym opierały się niektóre zagadnienia. Mimo niewiedzy, po chwili zaznaczała odpowiedź, która okazywała się poprawna. Prowadzący programu zapytał ją nawet, czym uzasadnia swoje wybory. Pani Anita nie potrafiła dać jasnego wyjaśnienia.

Internauci są podejrzliwi. "Ma niesamowite szczęście w strzelaniu albo… ktoś jej podpowiada"

Na facebookowym profilu "Milionerów" udostępniony został fragment rozgrywki. W komentarzach pod materiałem wideo pojawiło się wiele podejrzeń ze strony Internautów:

Nie zna odpowiedzi, potem zaznacza prawidłową
Ktoś jej albo na słuchawce podpowiada, albo pokazuje znaki i mają umówione. Gdy mówi, że ma dwa typy, to pierwszy ktoś jej daje jakiś znak, a druga odpowiedź to inny znak... ciekawe
Ciężko nie odnieść wrażenia, że albo kobieta ma niesamowite szczęście w strzelaniu, albo… ktoś jej podpowiada.  Do tej pory nie uzasadniła żadnego swojego wyboru, swoje typy zmienia w ostatnim momencie…
Więcej o: