Była pokojówką rodziny Di Carlo. Jak zmieniła się serialowa Martita ze "Zbuntowanego Anioła"?

"Zbuntowany Anioł" to argentyńska telenowela z 1998 roku. Jedną z bohaterek serialu była pokojówka pracująca w rezydencji rodziny Di Carlo, Martita, która zabiegała o względy syna gospodarza. Jak dziś wygląda Valeria Lorca, która wcielała się w tę rolę?

W latach emisji "Zbuntowany Anioł" bił rekordy popularności w 30 krajach na świecie. W głównej roli wystąpiła Natalia Oreiro, a jej bohaterka, Milagros, była pokojówką w domu rodziny Di Carlo. Młoda dziewczyna walczyła o względy syna właściciela z inną służącą, Martitą. Jak dziś wygląda aktorka wcielająca się w tę rolę?

 

"Zbuntowany Anioł": intrygi i rywalizacja. Jaką bohaterką była Martita?

Valeria Lorca w serialu "Zbuntowany Anioł" wcieliła się w rolę jednej z pokojówek w rezydencji rodziny Di Carlo. Jej relacje z pozostałymi służącymi były raczej dość chłodne.

Martita miała zdecydowanie większe ambicje niż koleżanki po fachu. Chciała zaznać życia na innym poziomie, co za wszelką cenę próbowała osiągnąć, wabiąc bogatych mężczyzn. Jej pierwszym planem było zdobycie względów Ivo (w tej roli Facundo Arana), syna gospodarza domu, lecz gdy to się nie udało, wdała się w romans z jego wujkiem, Danielem (Gustavo Guillén).

 
Zobacz wideo Sarah Paulson - muza Ryana Murphy'ego?

Jak zmieniła się serialowa Martita? Aktorka ma już 54 lata

Rola intrygantki w popularnej telenoweli przyniosła jej popularność. Na swoim koncie ma role zarówno w filmach, jak i w serialach, choć od lat zawodowo skupia się głównie na teatralnych projektach. O swoich wyzwaniach teatralnych chętnie informuje w mediach społecznościowych. Prywatnie Valeria jest mężatką, a owocem tego związku jest 18-letni syn, Luccio. Aktorka ma już 54 lata i nieustannie zachwyca urodą.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: