Miała 10 lat, gdy wygrała 2. edycję "MasterChef Junior". Jak od tego czasu zmieniła się Julia Cymbaluk?

Gdy wygrała 2. Edycję "MasterChef Junior", miała zaledwie 10 lat. Dziś Julia Cymbaluk jest już nastolatką. Zobaczcie, jak zmieniła się zwyciężczyni kulinarnego programu telewizyjnego.

Julia Cymbaluk do udziału w popularnym programie zgłosiła się w 2017 roku. Kulinarne umiejętności i talent zaprowadziły 10-latkę wprost do zwycięstwa 2. edycji "MasterChef Junior". Od tego czasu dziewczyna bardzo się zmieniła.

Zwyciężczyni 2. edycji "MasterChef Junior". Od udziału w programie minęło już 5 lat

Widzom programu "MasterChef Junior" dała się poznać jako charyzmatyczna 10-latka o niezwykłych kulinarnych zdolnościach. Julia Cymbaluk zachwyciła jurorów swoim wyczuciem smaku i estetyką przygotowywanych potraw. Determinacja i upór sprawiły, że dziewczynka została zwyciężczynią 2. edycji show.

Zobacz wideo Magda Gessler o "zielonych posiłkach" i tańcu: "Ja kwitnę!"

Po programie Julia postanowiła wykorzystać daną jej szansę i rozpoczęła prowadzenie pokazów kulinarnych i warsztatów. Cały czas jest aktywna w tych obszarach i nie zwalnia tempa, podejmując się kolejnych kulinarnych wyzwań. Jej najnowszym zawodowym przedsięwzięciem było wydanie ebooka "SmaczneGO! Lunch boxy dla małych i dużych".

 

Jak zmieniła się zwyciężczyni programu? Julia jest nie do poznania

Julia jest już nastolatką. Na swoim profilu w mediach społecznościowych chętnie dzieli się z obserwatorami prywatnymi zdjęciami ze swoich podróży. Od czasu udziału w programie dziewczyna bardzo się zmieniła. Wydoroślała i w niczym nie przypomina tej dziesięciolatki, która stanęła przed kulinarnymi idolami w telewizyjnym show. Julia Cymbaluk ma już 15 lat!

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: