Mateusz Pawłowski szczerze o roli Kacpra w "Rodzince.pl". Aktor opowiedział o cieniach sławy

Zaraźliwy śmiech serialowego Kacperka Boskiego zapamiętała cała Polska. Mateusz Pawłowski w pamięci widzów zapisał się jako najmłodszy bohater serialu "Rodzinka.pl". Po latach młody aktor wspomina rolę Kacperka, pracę na planie produkcji i mówi o cieniach sławy.

Mateusz Pawłowski dorastał na oczach widzów, wcielając się w rolę Kacperka w popularnym serialu "Rodzinka.pl". Publiczność zapamiętała go jako uroczego i błyskotliwego chłopca. Dziś młody aktor jest już pełnoletni i choć dobrze wspomina pracę na planie, to w podcaście na kanale WykolejeniTV opowiedział o cieniach sławy.

 

Widzowie go pokochali. Zyskał sławę, lecz stracił o wiele więcej

Gdy dołączył do obsady "Rodzinki.pl" Mateusz Pawłowski miał zaledwie 7 lat. Niemal od razu zyskał sympatię i zainteresowanie widzów. — Były kiedyś fanpage na Facebooku i rodzice mi mówili, że miałem drugi największy fanpage w Polsce pod względem polubień. Wtedy był tylko większy ode mnie Robert Lewandowski — wspomina w rozmowie. Zainteresowanie z czasem okazało się męczące. Obowiązki związane z produkcją i pracą na planie pochłaniały bardzo dużo czasu, co odbiło się negatywnie m.in. na jego relacjach z rówieśnikami. Nastolatek wspomina, że nie miał normalnego dzieciństwa.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie "Rodzinki.pl"

Choć lubił pracę na planie, to prywatnie nie miał wolnego czasu. Mateusz wspomina swoje dzieciństwo

Zarówno twórców, jak i aktorów z obsady serialu, Mateusz wspomina bardzo dobrze. Przyznaje, że rola syna Boskich dużo go nauczyła. Mimo to, po zakończeniu serialu nastolatek usunął się w cień. W podcaście przyznał, że chciał w końcu zaznać normalnego życia z daleka od show-biznesu i ciągłego zainteresowania mediów. — Dużo czasu straciłem, dużo czasu poświęciłem na plan i nie miałem czasu, żeby trochę rozwijać jakoś swoją osobę, żeby szukać hobby, przyjaciół. W tym aspekcie dużo straciłem — wyznał ze smutkiem. — Z opóźnieniem musiałem uczyć się relacji międzyludzkich, podejścia do życia, takich podstaw — dodał Mateusz.

 

Prowadzący podcast przyznali, że w sieci na próżno szukać wywiadów udzielanych przez serialowego Kacperka. Zauważyli również, że jako jeden z nielicznych młodych aktorów wiedzie raczej spokojne życie i nie afiszuje się w mediach. Chłopak przyznał, że choć zarabia od 7. roku życia, to rozsądnie podchodzi do tematu pieniędzy, a pieczę nad jego finansami od początku pracy w serialu mają rodzice. — Wiem, ile tam było pieniędzy, ale ja nie mam pieczy nad tym, bo uważam, że nie chcę. Nie jest mi to do niczego potrzebne. Wątpię, żebym w wieku 18 lat miał jakiekolwiek pomysły, co mogę zrobić z jakąś ilością pieniędzy. — stwierdził aktor.

Obecnie Mateusz Pawłowski skupia się na rozwoju swoich pasji i zainteresowań. Stara się odnaleźć to, co przynosi mu prawdziwą radość.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: