Pamiętacie Carla z "The Walking Dead"? Młody aktor zmienił się nie do poznania

Carl Grimes to jedna z najważniejszych postaci w "The Walking Dead". Syn Ricka pojawił się już w pierwszym sezonie serialu. Od tego czasu minęło ponad 12 lat. Jak zmienił się wygląd grającego go Chandlera Riggsa? Aktor przeszedł prawdziwą metamorfozę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Carl Grimes był jedną z postaci, która pojawiła się już w pierwszych odcinkach "The Walking Dead". Przez wiele sezonów widzowie mogli oglądać, jak zagubiony w nowej rzeczywistości chłopiec zmienia się w pragmatycznego i zaradnego mężczyznę. Jak z biegiem lat zmieniał się grający go Chandler Riggs? Aktor nie przypomina dziecka z początków produkcji.

Zobacz wideo Gwiazda "The Walking Dead" jako Selena Quintanilla w serialu Netflixa

Carl Grimes - z biegiem lat zyskał przychylność widzów

Syn Ricka nie zawsze był jedną z ulubionych postaci fanów serialu. W pierwszych sezonach postać miała skrajnie inną opinię. Wielu widzów uważało, że chłopiec jest jednym z najbardziej irytujących bohaterów. Carl często popełniał banalne błędy i nie potrafił odnaleźć się w apokaliptycznym świecie. Pomyłki chłopca wynikały przede wszystkim z jego młodego wieku. Z biegiem lat zmienił się nie tylko jego wygląd, ale także postawa i charakter.

Dorastając, coraz bardziej przypominał uwielbianego przez widzów Ricka. To zmiana sprawiła, że wielu fanów zmieniło swoją opinię na temat bohatera. O wiele rzadziej można było usłyszeć negatywne komentarze na temat postaci. W ich miejscu pojawiły się przychylne słowa, a sporo oglądających z niecierpliwością oczekiwało na rozwój jego historii.

Jak zmienił się Carl Grimes? Aktor przeszedł kompletną metamorfozę

To, jak bardzo zmienił się Chandler Riggs, nie powinno dziwić nikogo. Aktor dołączył do obsady serialu, mając zaledwie 11 lat. Dziś 23-latek wcale nie przypomina małego chłopca poznanego w pierwszym sezonie produkcji. Można to zobaczyć choćby na zdjęciach, na których Riggs pozuje razem z Lauren Cohan. Pierwsza z fotek została zrobiona w 2012 roku, druga natomiast pochodzi z 2022. 

W trakcie serialu wygląd Carla stopniowo się zmieniał. Fani pamiętają najbardziej jego długie włosy i charakterystyczny kapelusz szeryfa. Stylizacja towarzyszyła  postaci już od drugiego sezonu. Dzisiaj Chandler Riggs woli nosić krótką fryzurę, a specyficzne nakrycie głowy towarzyszy mu wyłącznie w "The Walking Dead".

 
Więcej o: