Juror przerwał 10-letniej uczestniczce "Mam talent" w połowie występu. "Uwielbiam cię, ale..."

Simon Cowell znany jest z doskonałych umiejętności oceniania uczestników talent show. Celebryta wyróżnił się po raz kolejny, gdy przerwał występ 10-latki. Zaproponował jej wykonanie innego utworu. To, co zrobiła później, olśniło wszystkich.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

10-letnia Souparnika Nair zaprezentowała w brytyjskim "Mam talent" piosenkę "The Trolley Song" autorstwa Judy Garland. W połowie jej występu Simon Cowell poprosił ją o zmianę repertuaru. Kolejny występ dziewczynki został nagrodzony owacjami na stojąco.

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Cowell przerwał jej występ. Powód jego decyzji rozśmieszył widownie

Występ Souparnika Nair w brytyjskim "Mam talent" od kilku dni zdobywa ogromną popularność. 10-latka zaprezentowała swoje umiejętności w skocznej piosence "The Trolley Song". Dziewczynka zaczęła naprawdę nieźle, jednak po kilkudziesięciu sekundach zastopował ją Simon Cowell. - Uwielbiam cię, ale nie tę piosenkę. Już tłumaczę dlaczego... Ten utwór brzmi, jak singiel wydany przez Davida (Walliamsa, innego jurora z programu przyp. red). - stwierdził. Celebryta następnie poprosił Nair o wykonanie "Never Enough"  z filmu "Król Rozrywki".

Simon Cowell kazał jej zaśpiewać nowy utwór. Dziewczynka zaskoczyła wszystkich

"Never Enough" jest o wiele trudniejszą piosenką od "The Trolley Song". Nie można się więc dziwić, że 10-latka mocno się zestresowała słysząc prośbę Cowella. Po krótkiej chwili wytchnienia chwyciła mocniej za mikrofon i zaczęła śpiewać. Publika oraz jurorzy nie mogli wyjść z podziwu. Mała piosenkarka wykazała się niezwykle silnym i czystym głosem. Jej starania zostały nagrodzone owacjami na stojąco. - Ta piosenka jest jak góra, a ty ją zdobyłaś - przyznał David Walliams. Pod wrażeniem był także sam Simon Cowell - Souparnika Nair absolutnie spisałaś się na medal. Naprawdę jesteś odważną małą dziewczynką - podkreślał celebryta.

 
Więcej o: