Oczarował jurorów "Mam talent". Niebawem powróci w specjalnej edycji. "Jeden z najlepszych występów"

Kodi Lee swoimi występami podbił serca jurorów amerykańskiego "Mam talent". Utalentowany chłopak wygrał 14 edycję talent show, jednak to nie koniec jego przygody z programem. Według najnowszych doniesień muzyk powróci na scenę "America's Got Talent" w specjalnej edycji "All Stars".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kodi Lee nie widzi od urodzenia, a także mierzy się z autyzmem. Mimo życiowych przeszkód chłopak zachwycił publikę oraz jurorów amerykańskiego "Mam talent", wygrywając 14. edycję show. Muzyk po 4 latach od swojego triumfu powróci na scenę programu. Kiedy zobaczymy pierwsze odcinki edycji "All Stars"?

Zobacz wideo Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

Jego talent zachwycił wszystkich. Jurorzy do dziś wspominają ten występ

Gdy 22-letni Kodi Lee pojawił się na scenie programu "America's Got Talent", nikt nie spodziewał się tego, jak wzruszający będzie jego występ. Na początku pomagała mu mama. Kobieta przyznała, że Kodi od dziecka interesuje się muzyką. – Gdy tylko słuchał piosenek, jego oczy robiły się wielkie i od razu zaczynał śpiewać. Wtedy zrozumiałam: O Boże, on jest artystą – podkreślała Tina Lee. 

 

Po krótkim wstępie chłopak usiadł za pianinem. Jego głos zaskoczył wszystkich. Niskie i wysokie nuty nie były dla niego żadnym problemem. W każdym wyśpiewanym wersie słychać było, że chłopak wkłada w ten występ całe serce. Jego starania zostały nagrodzone złotym przyciskiem, wciśniętym przez Gabrielle Union.

Ten występ do dziś robi wrażenie na jurorach programu. Zapowiadając nowy format talent-show, Simon Cowell nie mógł powstrzymać słów zachwytu. – Popis Kodiego to jeden z najlepszych występów, jakie kiedykolwiek widziałem – przyznał celebryta. – To było niesamowite – podkreślał. Udział Kodiego w 14. edycji show zakończył się na finale, który udało mu się wygrać.

Po swoim triumfie muzyk nie porzucił swojej pasji. Po trzech latach ponownie pojawił się w programie, tym razem w roli gościa specjalnego. Kodi pracuje nad debiutanckim albumem, który ma wydać wytwórnia należąca do Simona Cowella. Podczas pandemicznej kwarantanny utalentowany chłopak brał udział w wielu wirtualnych koncertach.

"America's Got Talent: All Stars" - co wiemy o edycji specjalnej show?

Kodi Lee powróci do programu w specjalnej edycji "All Stars". W nowym formacie "Mam talent" wystąpią największe gwiazdy poprzednich serii, w tym także uczestnicy z zagranicznych wersji show. Pierwszy odcinek pojawi się na antenie stacji NBC 2 stycznia 2023 roku.

Więcej o: