"Lipowo. Zmowa Milczenia". Olaf Lubaszenko wystąpi nowym serialu Playera. Kiedy premiera?

Już w przyszłym roku na platformie player.pl pojawi się nowy serial z Olafem Lubaszenko. "Lipowo. Zmowa milczenia" opowie historię małego miasteczka na Kujawach, które ukrywa straszny sekret.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Lipowo. Zmowa milczenia" zapowiada się na kolejny wielki hit Playera. Zagra w nim nie tylko Olaf Lubaszenko. W serialu pojawią się także m.in. Julia Kijowska, Dorota Kolak oraz Piotr Pacek. Kiedy możemy spodziewać się premiery nowej produkcji?

Zobacz wideo Z Katarzyną Puzyńską o Lipowie i nie tylko

Olaf Lubaszenko zagra w nowej produkcji Playera. O czym opowie "Lipowo. Zmowa milczenia"?

Historia nowej produkcji Playera rozgrywać się będzie w tytułowym Lipowie, cichej miejscowości na Kujawach. Trafi do niej młoda pisarka, chcąca uciec od pędu życia. Postać grana przez Julię Kijowską szybko zrozumie, że pozornie spokojne miasteczko, w rzeczywistości skrywa sekret, o który od lat jest dla miejscowych tematem tabu. Co więcej, na terenach mieściny siły mierzą dwie religie. Za dnia rządzi i dzieli chrześcijaństwo, natomiast w nocy, na pobliskiej Polanie Czarownic do władzy dochodzą pogańskie wierzenia.

Produkcja oparta jest na książce "Motylek" autorstwa Katarzyny Puzyńskiej. Wydawcy serialu zaangażowało nie tylko duże nazwiska jak np. Olaf Lubaszenko, ale także mniej znanych aktorów. - Cieszę się bardzo, że do projektu udało nam się zaangażować świeże i mało ograne "twarze", których potencjał rozkwitł w towarzystwie bardziej doświadczonych kolegów - przyznaje Karolina Izert, producentka z ramienia TVN Warner Bros, Discovery - Efekt końcowy jest niesamowity. Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczą go użytkownicy Playera - podkreśla.

"Lipowo. Zmowa milczenia" - kiedy premiera?

Zarówno TVN, jak i platforma Player nie podali jeszcze dokładnej daty premiery "Lipowo. Zmowa milczenia". Z najnowszych doniesień wynika jednak, że serial pojawi się w ofercie dopiero w przyszłym roku. Wiadomo także, że plan zdjęciowy do ośmioodcinkowej historii już został zamknięty. Obecnie trwają prace na etapie post produkcji. 

<<Reklama>> Ebooki i audiobooki Katarzyny Puzyńskiej są dostępne na Publio.pl >>

Więcej o: