9-latka chciała być jak Celine Dion. Jej rodzice nazwali swoje córki na cześć piosenkarki

9-letnia uczestniczka "Mam Talent" postawiła na wyjątkowo dojrzały repertuar i postanowiła zmierzyć się z klasycznym utworem Celine Dion. Rozczuleni jurorzy, których dziewczynka zachwyciła od chwili wejścia na scenę nie kryli zaskoczenia, gdy dziewczynka poradziła sobie z najtrudniejszym fragmentem. Chwilę wcześniej rozbrajająco spojrzała na kibicujących jej rodziców.

Najmłodsi uczestnicy programów rozrywkowych często stają się ulubieńcami publiczności ze względu na nieskrępowaną niczym radość i szczerość. Nierzadko jednak szokują nadzwyczajnymi jak na swój wiek umiejętnościami. Tego typu możliwości zaprezentowała 9-letnia uczestniczka amerykańskiej edycji "Mam Talent". Wykonała utwór, który przysporzyłby niemałych problemów nawet profesjonalnym wokalistom.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Celine śpiewa Celine

9-letnia Celine Tam za swoją idolkę uznała imienniczkę, Celine Dion. To właśnie kanadyjskiej piosenkarce zawdzięcza swoje imię nie tylko ona, ale też jej młodsza siostra, którą rodzice - fani artystki - nazwali Dion. Z autorką przeboju spopularyzowanego przez "Titanica" dziewczynkę łączy jednak nie tylko imię, ale też talent wokalny. Gdy weszła na scenę, rozczuliła publiczność niewielkim wzrostem i szerokim uśmiechem. Przyznała przed jurorami, że udział w "America's Got Talent" jest spełnieniem jej największych marzeń. Swoje zdolności odkryła, gdy zaczęła śpiewać podczas przejażdżki samochodem taty. To właśnie wtedy pierwszy raz wykonała "My Heart Will Go On", a jej rodzice byli zaskoczeni talentem córki.

Wszystko jasne. Jej marzeniem jest zostać następną Celine Dion.

- skomentował żartobliwie Simon Cowell. Dziewczynka przyznała mu rację i przystąpiła do wykonania utworu. Wybrany przez nią repertuar był łatwy do przewidzenia, w przeciwieństwie do barwy głosu, wyjątkowo dojrzałej jak na 9-letnią wokalistkę. Przed najtrudniejszą partią wymownie spojrzała na kibicujących jej wzruszonych rodziców i poradziła z nią sobie bez problemu.

 

Co stało się z uczestniczką po programie?

Celine urodziła się w 2007 roku w Hong Kongu. W rodzinnym kraju nazywana jest "małym wielkim płucem" ze względu na drzemiący w niej silny głos. Dotarła do półfinałów amerykańskiej edycji "Mam Talent", jednak na tym nie zakończyła się jej przygoda z programami telewizyjnymi. Była najmłodszą finalistką "World's Got Talent" w 2019 roku, gdzie dotarła do finałowej ósemki. Dziś aktywnie prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie publikuje covery znanych utworów. W dalszym ciągu rozwija talent wokalny. Zebrała ponad milion subskrybentów, a na Instagramie obserwuje ją prawie 200 tys. użytkowników.

 
 
Więcej o: