''Wednesday'' - nowy hit Netflixa od Tima Burtona. Sprawdź, o czym opowiada i czy będzie kontynuacja

''Wednesday'' to genialny pomysł Netflixa na nowy serial opowiadający o życiu córki Morticii i Gomeza Addamsów. Sprawdź koniecznie, jaką historię przedstawia najpopularniejsza obecnie seria na Netflixie i czy fani mogą liczyć na drugi sezon.

''Wednesday'' to serial nawiązujący do znanych wszystkim filmów z serii "Rodzina Addamsów", ukazany z punktu widzenia dorastającej nastolatki. Jest to historia pełna niezwykłych pomysłów dziewczynki o niestandardowym podejściu do życia. 

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

''Wednesday'' – serial fantasy z czarnym humorem

Serial ''Wednesday'' jest jednym z nowszych spin-offów znanego wszystkim filmu ''Rodzina Addamsów''. Opowiada historię z perspektywy niezwykle inteligentnej i groźnej kilkunastoletniej dziewczyny, która dorasta w nietypowej rodzinie. Jej sarkazm i czarny humor idealnie odzwierciedlają to, co u Addamsów pokochały miliony fanów.

"Wednesday" – Netflix, popcorn i kilka niezwykle przyjemnych wieczorów!

Ostatnio pojawiło się wiele produkcji filmowych i serialowych, które są godne uwagi. "Wednesday" na Netflixie jest jednym z tych seriali, po które można sięgnąć bez zastanowienia. Tim Burton reżyserujący ten serial, zdecydowanie genialnie zbudował fabułę i wizerunek niepokornej latorośli Addamsów. Biorąc pod uwagę dotychczasową filmografię wspomnianego reżysera, sukces w tym zakresie nie powinien budzić wątpliwości.

''Wednesday'' – obsada serialu, czyli świetny dobór aktorskich kreacji

W serialu pojawia się wiele zaskakujących pomysłów, jeśli chodzi o dobór postaci. Obsada "Wednesday" zdecydowanie jednak została trafnie wybrana, choć nie wszyscy zaliczani są do cieszącego się największym zainteresowaniem panteonu gwiazd. Mowa tutaj nie tylko o tytułowej bohaterce, ale i o pozostałych postaciach. Morticia w rolę, której wciela się absolutnie zachwycająca Catherine Zeta-Jones, znajduje się w czołówce gwiazd światowego formatu. Cudownie też ogląda się Jennę Ortegę, która idealnie umiała pokazać charakter Wednesday i wczuła się w rolę tej niezwykłej postaci. Podobnie nieufna i dumna dyrektorka szkoły, do której uczęszcza główna bohaterka, grana przez wspaniałą Gwendoline Christie, pomaga utrzymać klimat mroku i tajemnicy.  

"Wednesday" - Jenna Ortega jako serialowe odkrycie Tima Burtona

Po obejrzeniu serialu przyznać należy, że Jenna Ortega niezwykle dobrze wcieliła się w rolę Wednesday. Aktorka cudownie wczuła się w charakterystykę głównej postaci i podołała trudnej roli bycia jednocześnie zimną i sadystyczną młodą damą, ale też osobą, która dba i chroni ukochanych i bliskich. Absolutnie zachwycająca kreacja, którą częstuje nas aktorka, pozostawia uczucie niedosytu i oczekiwania na dalszy ciąg.

Wednesday Addams - "śmiertelna pułapka", "mała pułapka", "chmurka"

Wednesday Addams bywa różnie określana przez innych bohaterów serialu. Nawiązuje relacje z rówieśnikami i odkrywa swoje nowe umiejętności. Walczy z młodzieńczymi problemami okresu dojrzewania, które związane są z pierwszą miłością i przyjaźnią. A wszystko to cudownie wymieszane jest z mrokiem, groteską i czarnym humorem.

''Wednesday'' - sezon 2. Czy będzie kontynuacja? 

O sukcesie tego serialu świadczy to, że ledwie zakończył się pierwszy sezon, a już pojawiają się pytania i spekulacje na temat 2 sezonu serialu "Wednesday". Co ważne, zakończenie sugeruje, że dalszy ciąg nastąpi, zdecydowanie nie wszystkie wątki zostały wyczerpane. Co prawda nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale entuzjastyczne reakcje widzów raczej dają optymistyczną prognozę w tej materii.

Zobacz też: "Bridgertonowie" sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków hitowego serialu Netflixa?

Więcej o: