Czy Wednesday i Xavier będą parą w drugim sezonie hitu Netfliksa? Fani nie są do tego pomysłu przekonani

Chociaż serial "Wednesday" bije rekordy popularności, a twórcy planują kolejne sezony, to Netflix jeszcze niczego oficjalnie nie potwierdził. To jednak nie przeszkadza fanom snuć domysów, co może się wydarzyć w kolejnych odsłonach przygód Wednesday Addams. A ci nie są zadowoleni z jej miłosnych wyborów i winią za to samego reżysera serii, czyli Tima Burtona.

Miłośnicy serii nie ukrywają, że nie spodobały im się miłosne wybory tytułowej bohaterki. Wednesday (Jenna Ortega) utwierdzała wszystkich wokół, że nie zamierza się nigdy zakochać. W swoich postanowieniach nie była zbyt wytrwała, ponieważ już w pierwszej serii zauroczyła się i to w dwóch chłopakach na raz. 

Są to Xavier Thorpe (Percy Hynes White) i Tyler Galpin (Hunter Doohan). Ten drugi okazał się nie tym, za kogo się podawał, więc wydawać się może, że w drugiej serii główna bohaterka zwiąże się z Xavierem. Widzom serialu nie podoba się ten pomysł.

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Wielu fanów nie chce Xaviera jako chłopaka Wednesday w drugim sezonie

Od samego początku można było wyczuć chemię pomiędzy główną bohaterką a Xavierem, to Wednesday podchodzi do chłopaka bardzo sceptycznie. Podejrzewa go o bycie potworem i mordercą. Później, gdy okazuje się, że chłopak jest niewinny, dziewczyna diametralnie zmienia do niego stosunek. Potrafi stanąć w jego obronie i zasłonić go swoim własnym ciałem. Miłośnicy serii jednak są bardzo nieprzychylnie nastawieni do ewentualnego romansu pomiędzy tą dwójką w następnym sezonie.

Mówią o Xavierze, że zachowuje się jak "obrzydliwy stalker". Fani określają go tak, ponieważ według nich postępowanie tego bohatera nie jest normalne. Zaznaczają, że ma na punkcie Wednesday niezdrową obsesję.

Widoczne są także opinie, że to wina samego Tima Burtona. Według niektórych stworzył postać Xaviera na swoje podobieństwo. Wskazują na to, że reżyser robił tak w przeszłości, gdy tworzył dziwne męskie postacie w filmie "Edward Nożycoręki". Mówią też, że zauważalny jest motyw uganiania się przez nich za wymarzoną dziewczyną. 

W tym momencie należy jednak poinformować wszystkich, że Tim Burton nie odpowiadał za scenariusz do "Wednesday". Był producentem wykonawczym i reżyserem czterech odcinków. Natomiast autorami scenariusza są Alfred Gough i Miles Millar, którzy wcześniej odpowiadali m.in. za "Tajemnice Smallville", czy "Kroniki Shannnary".

Są też głosy mówiące, że romans pomiędzy Wednesday a Xavierem jest odrealniony i nie widać, żeby pomiędzy dwójką tych bohaterów iskrzyło. Ale prawdę mówiąc, większość fanów chce po prostu, aby główna bohaterka pozostała samotna i niezależna, tak jak postanawia to na początku serialu. Ale czy faktycznie tak będzie? Tego dowiemy się, gdy dojdzie do realizacji drugiego sezonu. Twórcy zapewniali, że mają już wymyślone kolejne historie na następne serie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: