Zagrała Biankę Barclay w "Wednesday". Widzów urzekł jej kolor oczu. Jaki jest naprawdę?

"Wednesday" podbił serca widzów na całym świecie. Produkcja Netfliksa bije rekordy, a popularność zyskują również występujący w serialu aktorzy. Jedną z nich jest Joy Sunday, wcielająca się w Biankę Barclay. Fanów urzekł jej kolor oczu. Jaki jest naprawdę?

Joy Sunday to amerykańska reżyserka i aktorka, która w najnowszej produkcji Netfliksa, serialu "Wednesday", wystąpiła jako Bianca Barclay. To uczennica Nevermore Academy, była dziewczyna Xaviera Thorpe’a i jedna z najpopularniejszych i… najwredniejszych, na pierwszy rzut oka, dziewczyn w szkole. Uwagę fanów zwróciły niesamowite i hipnotyzujące spojrzenie Bianki. Czy bladoniebieskie tęczówki to rzeczywisty kolor oczu aktorki?

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Więcej podobnych ciekawostek znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zagrała Biancę Barclay w "Wednesday". To nie był jej debiut na ekranie

Joy Sunday urodziła się w 1997 roku. Jej rodzice pochodzą z Nigerii. Ukończyła studia filmowe na Uniwersytecie Południowej Kalifornii, a telewizyjnym debiutem był gościnny występ w "MacGyverze" w 2018 roku. Wcześniej występowała w krótkometrażowych produkcjach. Zagrała też w filmie "Pies" w 2022 roku, w jednym odcinku serialu "Drodzy biali!", w "Shithouse" zagrała Sophię, a w "Bad Hair" – Cynthię. Wyprodukowała i wyreżyserowała kilka krótkometrażowych filmów, a jej głos znany jest też z audiobooków. Bianca Barclay w "Wednesday" Netfliksa to pierwsza tak duża i istotna rola Joy.

Jenna Ortega jako Wednesday Addams w scenie tańca w serialu 'Wednesday' NetflixaLudzie oszaleli na punkcie sceny tańca Wednesday. Zobaczcie reakcję ekipy filmowej

Widzów urzekł jej kolor oczu. Jaki jest naprawdę?

Na planie "Wednesday" Joy Sunday nosiła szkła kontaktowe, które pozwoliły uzyskać efekt "syrenich oczu". W rzeczywistości aktorka ma brązowe tęczówki. Co Joy myśli o swoim serialowym wizerunku? – Patrzenie w lustro w porównaniu do obserwowania siebie na ekranie jest trochę szalone – przyznała aktorka w wywiadzie dla Teen Vogue. – Spotykanie kogoś na planie po raz pierwszy było zabawne. Słyszałam zwykle "Dlaczego tak dziwnie na mnie patrzysz?". To wszystko przez szkła kontaktowe. Gdy zobaczyłam siebie na ekranie, pomyślałam "O mój Boże, moje oczy są ostre" – dodała Sunday.

 

Musiały się też pojawić u Wednesday charakterystyczne dla filmów Burtona czarno-białe paski, fanom znane m.in. z filmów 'Sok z żuka', 'Jeździec bez głowy' czy 'Miasteczko Halloween'Czy Wednesday i Xavier będą parą w drugim sezonie serialu? Fani nie chcą tego

Więcej o: