Widzowie pokochali ją za rolę Wioletki w serialu "Ranczo". Aktorka niedługo skończy 42 lata

Rolą rezolutniej barmanki w barze w Wilkowyjach zyskała sympatię widzów. W rolę jednej z bohaterek w kultowym serialu "Ranczo" wcielała się przez kilkanaście lat. Jak dziś wygląda aktorka, Magdalena Waligórska-Lisiecka?

Magdalena Waligórska-Lisiecka jest absolwentką krakowskiej szkoły teatralnej, którą ukończyła w 2007 roku. Przez lata pracy w zawodzie wystąpiła w licznych produkcjach filmowych i telewizyjnych, jednak to rolą Wiolettki z "Rancza" skradła serca widzów.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Kariera Magdaleny Waligórskiej-Lisieckiej. Rola Wioletty przyniosła jej rozpoznawalność

Debiutowała na ekranie w 2005 roku w serialu "Samo życie". Pojawiła się w wielu innych produkcjach telewizyjnych takich jak: "Na wspólnej", "Rodzina zastępcza", "Na dobre i na złe", "Komisarz Alex" czy "Ojciec Mateusz", jednak najczęściej były to epizodyczne role. Na swoim koncie ma również udział w kilku popularnych filmach. Ciekawe produkcje z jej udziałem to m.in. "Ile waży koń trojański?", "Big love" czy "Moje córki krowy". Mimo znakomitych kreacji aktorskich, prawdziwą rozpoznawalność zyskała za sprawą roli w kultowym już serialu "Ranczo".

Lisiecka wcieliła się w postać Wioletty Koteckiej pracującej w miejscowym barze. Jej bohaterka nie była szczególnie lubiana przez mieszkanki Wilkowyi. Kobiety uważały, że Wioletka źle się prowadzi i uwodzi ich mężów. Młoda barmanka była indywidualistką, lubiła się wyróżniać. Nosiła oryginalne, odważne ubrania odsłaniające jej wdzięki, zwykle miała również wyrazisty makijaż, co nie podobało się gospodyniom ze wsi. W miarę upływu czasu postać Wioletty ewoluowała, a z każdą zmianą bohaterki, aktorka zyskiwała coraz więcej fanów.

 

Choć ostatni odcinek serialu emitowano pod koniec listopada 2016 roku, to aktorka wciąż jest kojarzona z rolą rezolutnej barmanki. Ostatni raz na wielkim ekranie Magdaleny Waligórska-Lisiecka pojawiła się we wrześniu 2022 roku. Aktorka zagrała w komedii romantycznej "Szczęścia chodzą parami" Bartosza Prokopowicza.

Prywatne życie aktorki. Magdalena Waligórska jest szczęśliwą mamą

Magdalena Waligórska-Lisiecka 5 stycznia będzie świętowała 42. urodziny. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się swoim życiem zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Aktorka wyszła za mąż za kolegę po fachu, Mateusza Lisieckiego. Para wzięła ślub w Rzymie w 2016 roku. Owocem ich związku jest dwójka dzieci, 5-letni Piotr i 3-letnia Natalia.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: