Kamila i Stanisław z programu "Rolnik szuka żony 8" są parą? Fani nie mają wątpliwości

Kamila i Stanisław wystąpili w programie "Rolnik szuka żony 8", jednak wtedy żadne z nich nie znalazło drugiej połówki. Ostatnio w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym była uczestniczka show Elżbieta, pozuje z Kamilą i Stanisławem. W komenatarzach zawrzało.

Choć widzowie nie zdążyli jeszcze ochłonąć po niedawnym finale "Rolnik szuka żony 9", to teraz ponownie zrobiło się głośno o uczestnikach ósmej edycji. Internauci podejrzewają, że Klaudia i Stanisław, którzy w programie "Rolnik szuka żony 8" nie znaleźli odpowiednich kandydatów, są razem.

"Rolnik szuka żony 8". Uczestnicy mieli problem w znalezieniu odpowiednich partnerów

Choć zarówno Kamila, jak i Stanisław, są dobrze usytuowanymi rolnikami, żadne z nich nie potrafiło znaleźć szczęścia w programie. Kobieta była bardzo wymagająca i nie potrafiła jasno określić swoich oczekiwań. Z kolei mężczyzna, mimo iż miło spędzał czas z potencjalnymi kandydatkami, to nieustannie trzymał je na dystans, co uniemożliwiło rozwój relacji z kandydatkami. Ostatecznie ani Kamili, ani Stanisławowi nie udało się ułożyć życia z osobami poznanymi w programie. 

 

"Rolnik szuka żony": Elżbieta umieściła w sieci zdjęcie, które wzbudziło sensację wśród fanów

Po zakończeniu programu Stanisław raczej stronił od mediów, a całkowicie zniknął z sieci. Z kolei Kamila dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony 8" zyskała spore grono fanów, którzy wciąż śledzą jej losy na profilach w mediach społecznościowych. Rolniczka chętnie udostępnia zdjęcia, lecz nie dzieli się sprawami z życia prywatnego. Ostatnio duże zainteresowanie wzbudziło zdjęcie umieszczone przez inną uczestniczkę 8. edycji programu, Elżbietę. 

 

Kamil i Stanisław odwiedzili koleżankę z show, by wspólnie świętować jej urodziny. To od razu wywołało spekulacje wśród fanów, że byli uczestnicy programu są... parą. 

Trochę żartem trochę serio, z pieczarki i cebuli byłoby fajne połączenie!

— zasugerowała internautka.

Oj tak, też to widzę, że do siebie pasują

— dodała kolejna fanka.

Na ten moment ani Kamila, ani Stanisław nie odnieśli się jednak do tych plotek. 

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: