"Sanatorium miłości 5". Wybór uczestników podzielił widzów. "I te panie mają po 60 lat?"

Już niebawem na antenie TVP zadebiutuje 5. edycja programu "Sanatorium miłości". Choć program jeszcze się nie zaczął, to już wywołuje skrajne emocje. Dobór seniorek, które wezmą udział w reality show, mocno podzielił widzów.

Za niespełna trzy tygodnie na antenę TVP powróci program "Sanatorium miłości". Stacja przedstawiła 12 uczestników, którzy w show spróbują znaleźć miłość.

Popularny format TVP. O czym jest program "Sanatorium miłości"?

Program "Sanatorium miłości" zadebiutował na antenie TVP 20 stycznia 2019 roku i od tamtej pory cieszy się szczególną popularnością, zwłaszcza wśród starszej widowni. W reality show udział bierze 6 kobiet oraz 6 mężczyzn po 60. roku życia, których celem jest chęć przeżycia przygody lub znalezienie prawdziwej miłości. Prowadząca program, Marta Manowska, sprawuje pieczę nad losami uczestników i pomaga im dokonać właściwych wyborów.

 
 

"Sanatorium miłości 5": Te kobiety będą szukać miłości w programie

Z racji zbliżającej się premiery nowej edycji programu, TVP przedstawiło uczestników, którzy w tej odsłonie "Sanatorium miłości" powalczą o swoje marzenia. Do Buska-Zdroju stacja zaprosiła sześć kobiet: Anitę, Bożenę, Ewę, Iwonę, Joannę oraz Ulę. Seniorki zaprezentowały się na wspólnej fotografii, która została opublikowana na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych.

 

Zdania internautów były co do uczestniczek jednak podzielone: 

Pierwsze trzy edycje to byli faktycznie takie dziadki i babcie jak w sanatorium. A teraz to już naciągane jak fiks
I te piękne Panie mają po 60 lat? Wyglądają na 40! Góra 50.
Coraz młodsze te panie
Niestety castingi do programu idą w złym kierunku. Dlaczego nie postawicie na seniorów, których każdy z nas ma przed oczami gdy pomyśli "senior"? (...) Niby chcecie znaleźć miejsce dla seniorów tym programem, pokazać fajne oblicze starości, ale nie ma ono nic wspólnego z rzeczywistością. Seniorzy, zamiast mieć fan z oglądania, co najwyżej mogą wpaść w kompleksy
Polskie oburzenie i stereotyp seniora. Musi być stary zaniedbany nie mieć na życie, nie mieć na leki i nie mieć przyszłości. Najlepiej, żeby jego jedynym zajęciem było niańczenie wnuków. To nie ten program.... seniorki 60-65 często ciągle aktywne zawodowo są zadbane atrakcyjne i mają apetyt na życie. Chcą poznać kogoś i nie być same. I o tym jest ten program.

Uczestnicy "Sanatorium miłości 5". Panowie zdobyli sympatię widzów

Kuracjuszami tej edycji jest również 6 panów: Darek, Adam, Zbigniew, Krzysztof, Józef oraz Zdzisław, którzy w porównaniu do uczestniczek od razu zyskali sympatię widzów.

 

Pod zdjęciem mężczyzn posypały się komplementy.

No proszę jacy super panowie
Brzuszków nie widzę, szok!
Trzeba przyznać, panowie niczego sobie

— zachwycali się internauci.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: