Kiedy drugi sezon ''Wednesday'': sprawdź, jak szybko pojawi się dalszy ciąg przygód upiornej nastolatki

Należysz do osób, które cały czas zastanawiają się, kiedy drugi sezon "Wednesday" pojawi się na Netfliksie? Jeśli odpowiedź brzmi "Tak", sprawdź koniecznie, co już wiadomo na temat kontynuacji popularnego serialu.

Kiedy drugi sezon "Wednesday": co wiadomo?

Kiedy drugi sezon "Wednesday" pojawi się na platformie Netfliksa? Wielu fanów już z niecierpliwością wyczekuje informacji na temat serialu, którego premiera miała miejsce 23 listopada 2022 roku. Produkcja w reżyserii Tima Burtona błyskawicznie zaskarbiła sobie serca widzów, zauroczonych owianą mrokiem historią, nawiązującą do komiksowego świata "Rodziny Addamsów". Na znakomity odbiór nowego serialu Netfliksa przełożyła się hipnotyzująca odtwórczyni tytułowej bohaterki –  Jenna Ortega, amerykańska aktorka, która występowała w produkcjach "Krzyk" (2022) i "Iron Man 3" (2013) i serialu "Ty".

'Wednesday'. Kadr z serialu'Wednesday'. Kadr z serialu materiały promocyjne / Netflix

Bijący rekordy oglądalności pierwszy sezon serialu "Wednesday" przybliżył widzom sylwetkę nastoletniej córki Morticii i Gomeza Addamsów. Bohaterka mierzy się z wieloma problemami w nowej szkole, zyskując zarówno sprzymierzeńców, jak i wrogów. Jej największym wyzwaniem okazuje się jednak rozwikłanie skomplikowanej sprawy, związanej z serią zabójstw.

Co jednak z drugim sezonem "Wednesday"? Wielki sukces pierwszego sezonu serii ze świata "Rodziny Addamsów" wskazuje na to, że twórcy podejmą się realizacji kolejnych odcinków, przybliżających zwariowane losy nietypowej nastolatki.

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

"Wednesday" sezon 2 – kiedy?

"Wednesday" sezon 2 – kiedy pojawi się na Netfliksie? Obecnie nie pojawiła się jeszcze oficjalna data premiery nowych odcinków hitowego serialu ze świata "Rodziny Addamsów". Wiadomo już, że kolejne odcinki serialu powstaną, a oficjalny komunikat na ten temat może się pojawić na początku 2023 roku.

Jeśli jesteś w gronie osób, które jeszcze nie miały okazji poznać serialowej Wednesday koniecznie nadrób zaległości. Pierwszy sezon serialu  "Wednesday" liczy osiem odcinków. Obok Jenny Ortegi na ekranie pojawiają się między innymi: Emma Myers (jako Enid Sinclair), Gwendoline Christie (jako Dyrektorka Larissa Weems), Christina Ricci (jako Marilyn Thornhill), Hunter Doohan (jako Tyler Galpin), Riki Lindhome (jako Dr Valerie Kinbott), Jamie McShane (jako Szeryf Donovan Galpin), Percy Hynes White (jako Xavier Thorpe), Catherine Zeta-Jones (jako Morticia Addams) i Luis Guzmán (jako Gomez Addams).

Zobacz też: "Rodzina Addamsów" 2022 - nowy serial "Wednesday" i inne produkcje, przedstawiające perypetie upiornych bohaterów

Więcej o: