W serialu "Na dobre i na złe" wciela się w rolę doktora. Prywatnie ma własne studio masażu

Matej Matejka jest jednym z aktorów popularnego serialu telewizyjnego "Na dobre i na złe". Gdy zdejmuje szpitalny kitel, wraca do pracy w swoim prywatnym studio masażu.

Choć Maciej Matejka pochodzi ze Słowacji, to od ponad 15 lat związany jest głównie z polskimi produkcjami. Szerszej publiczności dał się poznać w popularnym serialu "Na dobre i na złe", w którym wciela się w rolę podchodzącego z Czech ginekologa, Vaclava Homolkę. Poza pracą na planie, mężczyzna ma wiele pasji i zainteresowań. Po godzinach przyjmuje klientów w prywatnym gabinecie masażu.

 

Sport to jego hobby. Maciej Matejka ma wiele zainteresowań

Matej Matejka nie ukrywa, że aktorstwo traktuje jako pasję, a sport jest jego prawdziwym hobby. Po pracy na planie, chętnie spędza czas aktywnie. Po zdjęciach, które publikuje w mediach społecznościowych, można wywnioskować, że ruch jest dużą częścią jego życia. Mężczyzna na co dzień ćwiczy jogę, co widać także po umięśnionej sylwetce.

Matejka pracuje z klientami jako instruktor ruchu oraz pracy z ciałem. Prowadzi zarówno zajęcia indywidualne, jak i dla zorganizowanych grup. Ponadto aktor jest masażystą i wykonuje zabiegi we własnym studio prowadzonym we Wrocławiu. W jego gabinecie można skorzystać z różnorodnych usług, także tych nietypowych.

 

Maciej Matejka prowadzi własny gabinet. Aktor jest masażystą

Choć Matej Matejka specjalizuje się w masażu relaksacyjnym, to wykonuje również inne zabiegi. W swoim gabinecie oferuje wiele rodzajów masaży. Oferta jego studia składa się m.in. z masażu klasycznego, relaksacyjnego oraz tajskiego. Aktor wykonuje także masaże sensualne. Aktor dużą uwagę przykłada również do panującej podczas zabiegu atmosfery. W opisie swoich usług podkreśla, że istotny jest dla niego komfort klienta.

Zobacz wideo Anna Mucha nie poszła na groby, ale na masaż. Tłumaczy się

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: