Przysięga - streszczenie odcinków. Po Nowym Roku bohaterów czeka wiele zawirowań. Co się wydarzy?

Ta informacja z pewnością ucieszy fanów tureckich telenoweli. Jak donosi Eska, po Nowym Roku na antenie Telewizji Polskiej pojawią się nowe odcinki serialu "Przysięga", a w nich mnóstwo zawirowań. Co wydarzy się u bohaterów hitowej produkcji?

"Przysięga" to popularna turecka telenowela, która od lat cieszy się zainteresowaniem polskiej widowni. Na 2023 rok Telewizja Polska zaplanowała emisję nowych odcinków serialu, które dostarczą widzom wiele wrażeń. Jak podaje Eska, zmiany w życiu bohaterów sprawią, że emocje sięgną zenitu. Takich zawirowań nikt się nie spodziewa. Przedstawiamy zapowiedzi odcinków, które pojawią się na antenie w pierwszym tygodniu 2023 roku.

"Przysięga" TVP. Serial przyniesie wiele zawirowań

Nowe odcinki "Przysięgi" rozpoczną się od rozwikłania tajemnicy na temat Ozana. Kemal i Masal w końcu poznają szokującą prawdę. Niestety psychopata okaże się sprytniejszy i kobieta wpadnie w jego pułapkę. Gdy Masal zostanie uprowadzona, pozostali bohaterowie rozpoczną poszukiwania na szeroką skalę.

Córce Kemala zagraża ogromne niebezpieczeństwo, lecz porywacz zdaje się niewzruszony. Szwy po przebytej operacji zaczynają puszczać, a rana krwawi. Masal traci siły, lecz mimo to przestępca jest nieugięty. Dopiero podstęp sprawia, że zaczyna martwić się o życie uprowadzonej.

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

"Przysięga" streszczenia nowych odcinków. Co się wydarzy? 

Jednocześnie w więzieniu, w którym przebywa syn Beyhan, dojdzie do morderstwa. Niestety ofiarą będzie Halil, który zostanie zabity na zlecenie Płowego Ismaila. Zrozpaczona jego śmiercią matka zacznie obwiniać zdruzgotaną Gulperi. Kobieta nie może znieść oskarżeń i decyduje się wyjechać, lecz dla Beyhan to niewystarczająca kara za śmierć jej dziecka. Postanawia okrutnie pomścić swojego drugiego syna. W tej dramatycznej sytuacji Emir wyciągnie do Gulperi pomocną dłoń. Czy ukochana skorzysta z jego pomocy?

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: