Trzeci sezon "Emily w Paryżu". Lily Collins: Będziecie żałować, że nie ma jeszcze czwartej serii

21 grudnia Netflix udostępnił trzeci sezon serialu "Emily w Paryżu" z Lily Collins w roli głównej. Aktorka zapewnia, że nowa seria przybiera tak nieoczekiwany obrót, że ona sama już chciałaby zobaczyć czwartą serię, żeby przekonać się, co dalej się dzieje z jej bohaterką. Co jeszcze wiemy o produkcji?

Drugi sezon "Emily w Parży" skończył się w dość gwałtowny sposób. Pracownicy francuskiej agencji marketingowej Savoir zbuntowali się przeciw amerykańskiej menadżerce i solidarnie rzucili pracę, by założyć nową firmę. Emily była tym tak samo zaskoczona, jak jej szefowa Madeline, ale też miała trudną decyzję do podjęcia. Zbuntowana Sylvie, która zabrała ze sobą większość klientów, zaproponowała jej bowiem pracę w swojej nowej agencji. Ostatni odcinek drugiego sezonu kończy scena, w której Emily dzwoni do Sylvie i mówi jej, że podjęła decyzję. Ale nie mówi, jaką. 

Zobacz wideo "Emily w Paryżu" - zwiastun 3. sezonu. Kolejne miłosne rozterki, zawodowe zawirowania i ciekawe kreacje już w grudniu!

Nowa seria "Emily w Paryżu". Co wiemy?

Poza tym Emily z zaskoczeniem dowiedziała się, że Camille i Gabriel zamieszkali razem, ale też stara się pracować nad swoim związkiem z Alfiem, który podchodzi do sprawy bardzo entuzjastycznie. - Ten sezon ma w sobie wszystko, za co kocham "Emily w Paryżu", ale wynosi to na wyższy poziom. Podoba mi się, że także inni bohaterowie mają okazję, by rozkwitnąć. Ekscytujące jest to, że spędzimy z nimi tyle samo czasu, co z Emily - opowiada w promocyjnym wywiadzie Lily Collins.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

- Emily poświęca się związkowi z Alfiem, ale pomiędzy nią a Gabrielem ciągle jest dużo pociągu, co ich nadal prześladuje. Bardzo rozwija się też jej kariera, ale musi podjąć kilka bardzo ważnych decyzji i wybrać, wobec kogo będzie lojalna. Emily wyjątkowo dojrzewa w tym sezonie i bardzo ciężko pracuje nad tym, by stać się częścią francuskiego świata, a zwłaszcza nad swoimi umiejętnościami językowymi. Przechodzi ten sam proces, co każdy ekspata, który zaczyna spędzać swój czas w Paryżu: francuski styl życia coraz bardziej na nich wpływa. Emily staje się coraz bardziej pełnoprawną obywatelką Paryża wraz z upływem sezonu - opowiada Darren Star, producent serialu.

- Kiedy kończył się drugi sezon, Emily i Camille były znowu przyjaciółkami, ale bardzo niepokojące było to, że Camille wprowadziła się do Gabriela i nie powiedziała o tym Emily. Teraz nie będzie do końca pewna, na czym ich relacja polega, ale myślę, że wszyscy muszą dojść do porozumienia, skoro Gabriel i Camille są razem i są sąsiadami. Kto wie, co stanie się potem, ale na razie dla Emily ważna jest przyjaźń z Gabrielem i może skupić się na związku z Alfiem, który w dodatku zaprzyjaźnił się z Gabrielem. To robi się coraz bardziej skomplikowane - opowiada Collins.

W wywiadzie z "Entertainment Weekly" dodała: "Kiedy ją znowu spotykamy, jest na rozdrożu w kilku obszarach życia: uczuciowym i zawodowym. W miarę kolejnych odcinków zobaczymy, jak zyskuje coraz więcej pewności w podejmowaniu decyzji i będzie w stanie coraz bardziej zawierzać swojemu instynktowi i sercu, odpuści sobie zbytnie analizowanie różnych wydarzeń".

Czego się jeszcze spodziewać po nowym sezonie "Emily w Paryżu" na Netfliksie? Lily Collins oględnie zdradza:

Na początku Emily obiera określoną ścieżkę. Ale w szóstym odcinku sprawy zaczynają przybierać inną ścieżkę. W finale wszystko jakby wybucha. Ostatni odcinek to bodaj największy cliffhanger, jaki tu mieliśmy, bo dotyczy pięciu różnych spraw, które nagle nabrały tempa. I przez to od razu chciałoby się zobaczyć sezon czwarty.

Na razie jednak widzowie muszą obejrzeć 10 nowych odcinków sezonu trzeciego.

Więcej o: