"Emily w Paryżu" - sezon 3 już dostępny. Kiedy kolejna część popularnej serii? Sprawdzamy

"Emily w Paryżu" - sezon 3 możesz już oglądać na Netfliksie. Koniecznie sprawdź, czy i kiedy pojawią się kolejne odcinki uwielbianej przez fanów produkcji. Zdradzamy, co już wiadomo.

"Emily in Paris" – nowe odcinki ponownie kradną serca fanów

"Emily in Paris" czyli "Emily w Paryżu" to serial, który mimo głosów krytyki znalazł swoich wiernych odbiorców. Trzeci sezon opowieści o młodej Amerykance, podbijającej miasto zakochanych, zadebiutowała na Netfliksie 21 grudnia 2022 roku. Seria Darrena Stara szybko zyskała fanów wyczekujących z niecierpliwością na kolejne odcinki ulubionej historii, prezentującej drogę do sukcesów zawodowych i wielu perypetii miłosnych tytułowej bohaterki. Lily Collins kreująca postać Emily, świetnie poradziła sobie ze swoim zadaniem, co przełożyło się na sukces produkcji Netfliksa.

Fani "Emily w Paryżu" mogli już zapoznać się z 3 sezonem serialu, gdyż jego premiera miała miejsce jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Nowe odcinki pojawiły się na Netfliksie 21 grudnia 2022 roku, jednak finał produkcji pozostawił widzów z wieloma pytaniami i wielką chęcią dowiedzenia się, co wydarzy się dalej.  

3 sezon "Emily w Paryżu" składa się z 10 odcinków (tak samo, jak dwie poprzednie odsłony tej serii).

Kiedy kolejna część "Emily w Paryżu"? Sprawdź, co już wiadomo

Kiedy kolejna część "Emily w Paryżu"? Fani już nie mogą doczekać się 4 sezonu romantycznej opowieści od Netfliksa. Dobra wiadomość jest taka, że kolejne odcinki na pewno powstaną. Niestety nie ma jeszcze żadnej oficjalnej daty premiery czwartego sezonu. Wiele jednak wskazuje, że na kontynuację paryskiej opowieści trzeba będzie poczekać około roku.

Każdy, kto jeszcze nie miał okazji zapoznać się z serialem "Emily w Paryżu" nie będzie żałować, jeśli zechce przekonać się, czy warto śledzić tę opowieść. Przenieś się do romantycznego Paryża i daj się wciągnąć w pełną zawirowań opowieść, ukazującą losy dziewczyny z Chicago, która w pogoni za marzeniami przeniosła się do jednego z najsłynniejszych europejskich miast. Jeśli lubisz romantyczne historie, to na pewno zechcesz zatrzymać się w świecie Emily na trochę dłużej.

Zobacz wideo PopKultura odc. 135

"Emily w Paryżu" – obsada

Śledzisz losy głównej bohaterki serialu "Emily w Paryżu"? Obsada cieszącej się popularnością produkcji wiele by straciła, gdyby nie odtwórczyni tytułowej roli. Lily Collins zdobyła serca fanów jako słodka Emily Cooper. Angielsko-amerykańska aktorka urodziła się 18 marca 1989 w Guildford i zadebiutowała na wielkim ekranie już jako dwulatka, pojawiając się w serialu "Growing Pains". Prawdziwa gwiazda serii Netfliksa zaznaczała niejednokrotnie swoją obecność na wielkich ekranach. Widzowie mogą kojarzyć ją z filmów, takich, jak: "Dary Anioła: Miasto kości" (jako Clary Fray), "Nędznicy" (jako Fantine), "Aż do kości" (jako Ellen), "Love, Rosie" (jako Rosie Dunne), "Królewna Śnieżka" (jako Śnieżka) czy "Okja" (jako Red).   

Oprócz utalentowanej Lily Collins, która za rolę w "Emily w Paryżu" otrzymała nominację do nagrody Złotych Globów, w obsadzie serii znaleźli się również:

 • Philippine Leroy-Beaulieu – Sylvie Grateau
 • Ashley Park – Mindy Chen
 • Samuel Arnold – Julien
 • Bruno Gouery – Luc
 • Lucas Bravo – Gabriel
 • Camille Razat – Camille
 • William Abadie – Antoine Lambert
 • Lucien Laviscount – Alfie
 • Jean-Christophe Bouvet – Pierre Cadault
 • Kate Walsh – Madeline
 • Paul Forman – Nicolas de Léon
 • Kevin Dias – Benoît
 • Charles Martins – Mathieu Cadault
 • Melia Kreiling – Sofia Sideris
 • Aurélien Boyer – Bernard

Zobacz też: ''Wednesday'' - nowy hit Netflixa od Tima Burtona. Sprawdź, o czym opowiada i czy będzie kontynuacja

Więcej o: