Gwiazdy "Sylwestra marzeń 2022". Kto wystąpi? Nie tylko Zenek! Ogłoszono nową zagraniczną gwiazdę

Huczne pożegnanie starego roku to już tradycja. Z tej okazji stacja TVP przygotowała dla swoich widzów wyjątkowe koncerty. Po licznych zawirowaniach związanych z rezygnacją z występu przez Mel C, Telewizja Polska poinformowała, że na sylwestra w górach zaprosiła "gwiazdy zza oceanu". Kto wystąpi na "Sylwestrze marzeń z Dwójką 2022"?

"Sylwester marzeń z Dwójką" to jedna z najgłośniejszych imprez organizowanych na pożegnanie starego i powitanie nowego roku. Tegoroczne koncerty stacji TVP odbędą się na scenie w Zakopanem. Sylwester w górach odbędzie się w towarzystwie zagranicznych gwiazd. Telewizja Polska zaprosiła na to wydarzenie gości specjalnych aż zza oceanu. 

"Sylwester marzeń 2022". Kto wystąpi na scenie TVP w Zakopanem?

Tegoroczne gwiazdy "Sylwestra marzeń" przygotowały dla widzów Telewizji Polskiej zjawiskowe występy. Według wstępnych informacji, koncertowe pożegnanie 2022 roku będzie zorganizowane w dyskotekowym stylu, a rola prowadzących ograniczy się do absolutnego minimum.

Zobacz wideo [MATERIAŁ SPONSOROWANY] To drzewo czy harfa? Nie bez powodu wygląda właśnie tak

Z pewnością fanów piłki nożnej ucieszy fakt, że sylwester w górach odbędzie się w towarzystwie rozsławionego polskiego bramkarza, Wojciecha Szczęsnego. Piłkarz pojawi się na scenie TVP, by zapowiedzieć występ swojej żony, Mariny Łuczenko-Szczęsnej i później zniknie za kulisami. Na scenie zobaczymy również Sarę James oraz Viki Gabor. Standardowo dla widzów zaśpiewają bracia Golec z orkiestrą, a także topowe gwiazdy disco-polo tj. Zenon Martyniuk czy Sławomir i Kajra. Nie zabranie również największych artystek rodzimej sceny muzycznej. Mowa oczywiście o Edycie Górniak i Justynie Steczkowskiej. Obie wokalistki wystąpią przed publicznością w towarzystwie swoich synów.

Zagraniczna gwiazda sylwestra TVP. Kto wystąpi na "Sylwestrze marzeń z dwójką 2022"?

Gwiazdą sylwestrowej nocy z TVP miała być Mel C, która na kilka dni przed występem postanowiła zrezygnować ze współpracy z polską stacją. Z nieoficjalnych informacji wynika, że powodem były różnice poglądowe, których wokalistka nie była w stanie tolerować. Jednak Telewizja Polska nie pozostawiła swojej publiczności bez zastępstwa. W tym roku najważniejszym występem wieczoru będzie koncert członków amerykańskiego zespół Black Eyed Peas.

 

Hip-hopowcy zaprezentują na scenie swoje największe radiowe przeboje m.in. "Where Is the Love" oraz "I Gotta Feeling". Jak podają Wirtualne Media, Telewizja Polska wyjawiła, że muzycy zaśpiewają wspólnie z Sarą James. Jakiś czas temu zespół spotkał się z młodą polską wokalistką podczas finału amerykańskiej edycji programu "Mam talent". Polska artystka i hip-hopowcy wykonają wspólnie utwór "Let’s Get It Started". 

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: