Uczestnik "Mam talent" pokazał jaja i to dosłownie, a potem uciekł ze sceny. "Dobry Boże"

Urokiem programów takich jak "Mam talent" są wpadki z udziałem uczestników. Te bywają zabawne, ale też żenujące. Jedna z nich wydarzyła się w ostatnim sezonie amerykańskiej edycji talent show.

Siedemnasta edycja "America's Got Talent" obfitowała w ciekawe występy. Jeden z nich przypomniano niedawno na kanale programu na Youtube. Mowa o komiku znanym jako Sethward.

Zobacz wideo W jego książkach faszyści kopulują w lesie, a baby są pełne mocy. "To forma zemsty na rzeczywistości" REKLAMA

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Komik nie pierwszy raz wystąpił w "Mam talent". Ponownie powrócił w 17. edycji

Sethward jest już stałym gościem eliminacji w amerykańskiej edycji "Mam talent". Pojawił się w czterech edycjach show i tylko raz dotarł do ćwierćfinałów. Za każdym razem prezentował dość abstrakcyjne wizje, kilka razy "przypadkiem" obnażając się przed publicznością. Pierwszy raz wystąpił w 13. sezonie. Wtedy przedstawił przemianę gąsienicy w motyla. Został wygwizdany przez publiczność i szybko pożegnał się z programem. W 14. sezonie pojawił się dwukrotnie, w stroju żyrafy oraz morsa, w 16. - pawia. Dotarł do ćwierćfinałów, ale został wyeliminowany głosami widzów. Sethward wciąż jednak nie ustaje w staraniach zaimponowania publiczności swoimi wizjami i powrócił w 17. edycji "America's Got Talent". Tym razem jako "Wielkie Jabłko".

'Mam talent'Wystąpił w amerykańskim "Mam talent". Jego występ zszokował jurorów

Pokazał się widowni goły od pasa w dół, a potem uciekł ze sceny. Jurorzy nie byli pod wrażeniem

Sethward zjawił się na scenie programu w przebraniu jabłka. – Jestem Wielkie Jabłko. Tak mnie nazywają, chociaż uważam, że to trochę nietaktowne. Jakbyś się czuł, gdyby mówili do ciebie Gruby Howie? – spytał Sethward, ale Mandel nie był zachwycony. Żarty komika sprawiły, że zażenowana publiczność szybko go wybuczała, a czwórka jurorów wcisnęła czerwony przycisk. Po chwili Sethward wyszedł z jabłka przebrany za dżdżownicę. – Chcecie zobaczyć jakiś talent? – spytał komik, po czym zaczął "tańczyć", czyli czołgać się po scenie. Wtedy do akcji wkroczył Terry Crews. Jednak gdy prowadzący talent show próbował ściągnąć Sethwarda, zdjął mu dolną część kostiumu. Sethward zaczął roznegliżowany od pasa w dół biegać po scenie. Po chwili uciekł za kulisy, a Simon Cowell zaczął przepraszać publiczność. – Dobry Boże... Cóż mogę powiedzieć. Po prostu przepraszam – stwierdził.

 

Jonathan Goodwin w brytyjskim 'Mam talent'Występ w "Mam talent" prawie przypłacił życiem. Trafił do szpitala

Więcej o: