"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Będą duże zmiany w jury. Widzowie w szoku. "To już nie to samo"

Telewizja Polsat wprowadza zmiany w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Najpierw media obiegła informacja o odejściu lidera zespołu Ich Troje, Michała Wiśniewskiego, a teraz okazuje się, że z popularnym formatem pożegna się również ulubienica widzów, Katarzyna Skrzynecka.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to muzyczne show emitowane przez Telewizję Polsat nieprzerwanie od 2014 roku. Jedną z osób zasiadających w jury jest Katarzyna Skrzynecka, która wygrała pierwszą edycję programu. Okazuje się, że aktorki zabraknie w nadchodzącej wiosennej edycji. Informacja o jej odejściu zasmuciła widzów. 

Pierwszą edycję show wygrała Katarzyna Skrzynecka. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wprowadza zmiany

W 2014 roku na antenę Telewizji Polsat trafił program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Format od razu przypadł do gustu widzom i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i zainteresowaniem. Od początku z show związana była Katarzyna Skrzynecka, która w premierowym sezonie pojawiła się w roli uczestniczki. Aktorka wygrała pierwszą edycję, a swoimi występami zdobyła serca widzów. Z tego powodu, w kolejnej odsłonie programu Skrzynecka pojawiła się ponownie, lecz tym razem w zupełnie nowej roli. Gwiazda zajęła miejsce przy jurorskim stole, oceniając występy uczestników. 

Zobacz wideo Antek Smykiewicz jako Rag'n'Bone Man w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Aktorka odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie zszokowani decyzją stacji

Niestety z powodu zmian wprowadzanych przez stację, po 8 latach ulubienica widzów będzie musiała pożegnać się z show. Telewizja Polsat za pomocą mediów społecznościowych poinformowała fanów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", że z programu odchodzi Katarzyna Skrzynecka.

Była z nami od początku i pokazała, że w "Twoja twarz brzmi znajomo" nie tylko można się świetnie bawić, ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach, których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje

— napisano w komunikacie na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

 

Pod postem pojawiły się liczne komentarze zasmuconych widzów, dla których decyzja stacji jest niezrozumiała.

O nie, nie wyobrażam sobie jury bez naszej Skrzynki kochanej...
Najlepsza jurorka! Bez niej to już nie będzie to samo! Ale z całego serca dziękujemy za te wszystkie edycje.
Ten program już nie będzie taki sam...
No to już chyba będzie ostatnia edycja programu.

— piszą zszokowani fani.

Niestety Telewizja Polsat nie wyjaśniła, co wpłynęło na podjęcie takiej decyzji. Również Katarzyna Skrzynecka dotychczas nie zabrała głosu w tej sprawie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: