Julia i Kuba z "MasterChef Junior" poszli razem na studniówkę. "Ślicznie razem wyglądacie"

Pamiętacie Julię Cymbaluk i Jakuba Tomaszczyka z dwóch pierwszych edycji kulinarnego programu "MasterChef Junior"? Nastoletni kucharze byli razem na studniówce. Ich wspólna fotografia zachwyciła internautów.

Finalista pierwszej edycji programu "MasterChef Junior", Jakub Tomaszczyk, jest już 19-latkiem. Niedawno odbyła się jego studniówka, na której bawił się w towarzystwie zwyciężczyni drugiej edycji kulinarnego show, Julii Cymbaluk. 

Byli uczestnikami "MasterChef Junior". Znaleźli się w finale

W 2016 roku 12-letni Jakub Tomaszczyk zdobył serca widzów i zachwycił jurorów programu "MasterChef Junior" swoim kulinarnym talentem. Od czasu udziału w show nastolatek szkolił swoje zdolności, by po latach wygrać 11. edycję dorosłej wersji kulinarnego programu stacji TVN.

Z kolei o 4 lata młodsza Julia Cymbaluk jako 10-latka została zwyciężczynią 2. sezonu "MasterChef Junior". Choć chłopak wziął udział w pierwszej, a dziewczyna w drugiej edycji show, to okazuje się, że młodzi kucharze znają i lubią się prywatnie. Niedawno bawili się wspólnie na studniówce Tomaszczyka.

Zobacz wideo Magda Gessler w zapowiedzi filmu "Bullet Train" z Bradem Pittem

Młodzi kucharze znają się prywatnie. Razem byli na studniówce 

Uczestnicy kulinarnego programu wybrali się wspólnie na imprezę studniówkową Jakuba Tomaszczyka. Na tę okazję nastolatek wybrał elegancki czarny garnitur, do którego dobrał białą koszulę, czerwoną muchę oraz sportowe buty w dopasowanym do stroju kolorze. Z kolei Julia zachwyciła widzów w długiej czarnej sukni z podwójnym rozcięciem, którą dopełniały wysokie, również czarne, szpilki.

 

Pod wspólnym zdjęciem kucharzy udostępnionym w mediach społecznościowych pojawiły się liczne komentarze zachwyconych fanów. 

Ślicznie razem wyglądacie!
Pięknie wyglądacie! 
Super!
Od dzisiaj mamy nowy ship!

— pisali obserwatorzy pod postem na Instagramie. 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: