Jest pierwsze nazwisko gwiazdy, która wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie Polsatu dobrze ją znają

W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" doszło w ostatnim czasie do iście rewolucyjnych zmian. Mimo głosów niezadowolenia fanów show, twórcy intensywnie pracują nad kolejną jego edycją. Padło pierwsze nazwisko gwiazdy, którą zobaczymy w 18 sezonie hitu Polsatu.

Edward Miszczak po wielu latach pełnienia funkcji dyrektora programowego TVN w 2022 roku ogłosił, że rezygnuje ze stanowiska. Od stycznia dziennikarz jest wiceprezesem zarządu Polsatu, gdzie czuwa również nad formatami emitowanymi w stacji.

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"

Po objęciu przez Miszczaka nowych funkcji w Polsacie, nie lada rewolucję przeszedł popularny program "Twoja twarz brzmi znajomo". Ku rozczarowaniu wiernych fanów show, z roli jurorki została zwolniona Katarzyna Skrzynecka. Po ogłoszeniu zaskakującej decyzji stacji z programem pożegnał się także Piotr Gąsowski - prowadzący show od pierwszej edycji. Aktor chciał swoim gestem wyrazić lojalność wobec koleżanki. W programie nie zobaczymy także Michała Wiśniewskiego, który podobno zasiadł na jurorskim fotelu dzięki Ninie Terentiew.

"Twoja twarz brzmi znajomo 18". Poznaliśmy pierwszą uczestniczkę programu

Mimo dużych zmian i niepewnej przyszłości programu, twórcy pieczołowicie przygotowują kolejny sezon show. Polsat ponoć skompletował już listę uczestników 18. odsłony "Twoja twarz brzmi znajomo", na której nie zabraknie znanych nazwisk.

Jastrząb Post skontaktował się z osobą pracującą przy tworzeniu znanego programu. Dziennikarzom udało się dotrzeć do nazwiska pierwszej gwiazdy, która spróbuje swoich sił w najnowszej edycji programu. Chodzi o Natalię Janoszek, aktorkę oraz uczestniczkę ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Informator portalu deklaruje: "Po bardzo dobrym występie w 'Tańcu z Gwiazdami' od razu dostała propozycję udziału w 'Twoja twarz brzmi znajomo'. Jest piękna, zdolna, ma aktorskie doświadczenie i do tego nieźle śpiewa".

Natalia Janoszek w "Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest uczestniczka show Polsatu?

Natalia Janoszek to aktorka, producentka filmowa, piosenkarka, a także reprezentantka Polski w międzynarodowych konkursach piękności. W 2012 roku zadebiutowała w Bollywood główną rolą w filmie "Dreamz". Trzy lata później zagrała w amerykańskim dokumencie "The Green Fairy".

W 2018 roku spróbowała swoich sił na scenie. Zadebiutowała jako piosenkarka podczas sylwestrowej nocy w Zakopanem organizowanej przez Telewizję Polską. Rozpoznawalność zyskała dzięki 72. ceremoni otwarcia Festiwalu Filmowego w Cannes w 2019 roku. Wówczas do kin trafił również film "Chicken Curry Law", w którym Janoszek zagrała główną rolę.

Aktorka ma dzisiaj na koncie dwie nagrody JIFFA dla najlepszej aktorki międzynarodowej, a takżę statuetkę konkursu Osobowości i Sukcesy Roku 2021. Jesienią 2022 zajęła czwarte miejsce w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", dzieląc parkiet z Rafałem Maserakiem.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: