"Ginny & Georgia". Sprawdzamy, kiedy powstanie trzeci sezon hitu Netfliksa

Wraz z początkiem roku na Netfliksa trafiła kolejna odsłona serialu "Ginny & Georgia". Zakończenie ostatniej serii pozostawiło niedosyt wielu fanom serialu. Czy produkcja doczeka się trzeciego sezonu? Zebraliśmy wszystkie informacje i sprawdzamy, kiedy możemy doczekać się kontynuacji przygód nerwowej nastolatki i jej ekscentrycznej rodzicielki.

Serial opowiada historię tytułowej Ginny (Antonia Gentry) i Georgii (Brianne Howey). Ta pierwsza to wiecznie zamyślona i nerwowa piętnastolatka, a ta druga jest trzydziestolatką pełną werwy i jednocześnie jej mamą. Rodzina jest w ciągłej tułaczce, ale w końcu trafia do Nowej Anglii, gdzie postanawia osiąść na stałe. Z początku udaje wieść się im normalne życie, ale Georgię zaczynają coraz bardziej dręczyć demony z przeszłości.

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Pierwszy sezon produkcji wywołał spore poruszenie i spodobał się widowni, dlatego Netflix zdecydował się na stworzenie drugiej serii. Ta z kolei pozostawiła za sobą wiele znaków zapytania. Wielu fanów serialu zastanawia się, czy powstanie trzeci sezon, w którym moglibyśmy dowiedzieć się, co dalej stanie się z Georgią i jak w tej sytuacji odnajdzie się Ginna.

Zobacz wideo Popkultura odc. 135

Co z trzecim sezonem "Ginny & Georgia"?

Póki co nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat powstania kolejnego sezonu. Teoretycznie, jeśli serial cieszy się popularnością (a z "Ginną & Georgią" tak właśnie jest), to najprawdopodobniej serial zostanie przedłużony. Ale w ostatnim czasie Netflix podejmuje różne decyzje i były już przypadki, kiedy chętnie oglądane seriale zostały zakończone. Tak było np. z "1899".

Twórczyni serialu Sarah Lampert i shworunnerka Debra J. Fisher udzieliły niedawno wywiadu dla "Deadline", w którym powiedziały, że rozmowy o kontynuacji serii nie są obecnie prowadzone:

Nie, nie było żadnych rozmów z Netflksem na temat trzeciego sezonu. Oni są bardzo zdyscyplinowani, jeśli chodzi o pewne sprawy

Kobiety wspomniały także, że mają sporo pomysłów na scenariusz do kolejnego sezonu. Oprócz pokazania tego, co dalej stanie się z tytułowymi bohaterkami, chciałyby także bardziej skupić się na postaci Austina (Diesel La Torraca) oraz rozwinąć wątek zaburzeń odżywiania, który pojawił się w drugiej serii.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: