Złote Globy 2023. Jenna Ortega olśniła na scenie, ale "Wednesday" bez nagród

Złote Globy 2023 rozdane. Jenna Ortega co prawda nie mogła cieszyć się zwycięstwem, ale pojawiła się na scenie hotelu Beverly Hilton, by wręczyć jedną z nagród i olśniła. Na czerwonym dywanie mówiła też m.in. o sukcesie serialu "Wednesday".

Aktorka w trakcie rozmowy z jedną z dziennikarek oczywiście dzieliła się radością z sukcesu "Wednesday", mówiąc, że jeszcze nie do końca w to uwierzyła (przy okazji powiedziała też, że ma na sobie sukienkę Gucci i biżuterię od Tiffany'ego). Inna dziennikarka nazwała aktorkę fenomenem, na co Jenna Ortega z wdziękiem odpowiedziała:

Nie nazwałabym siebie tak, ale z pewnością czuję zmianę w życiu, inną energię. Na pewno zaczął się nowy rozdział w moim życiu, do którego jeszcze się dostosowuję.

Na drugi - już potwierdzony - sezon "Wednesday" będziemy musieli poczekać prawdopodobnie do przyszłego roku, ale w tym premierę ma inna produkcja z udziałem aktorki. Do kin wejdzie szósta część kultowej serii "Krzyk". Ortega pojawiła się już w poprzedniej części horroru

 

"Wednesday" bez Złotych Globów. Lepszy okazał się serial o nauczycielach z podstawówki

"Wednesday" to jeden z największych przebojów platformy Netflix. Produkcja stworzona pod okiem Tima Burtona szturmem podbiła serca widzów na całym świecie. W ciągu premierowego miesiąca oglądalność serialu była rekordowo dobra. Zajął on drugie miejsce na liście tytułów z najlepszym otwarciem w historii całej platformy - ustępuje tutaj pola jedynie czwartej serii "Stranger Things". Na informację o tym, że powstanie ciąg dalszy, trzeba było jednak poczekać całkiem długo. Kiedy jednak oficjalnie pojawiła się ta wiadomość, Jenna Ortega napisała na Twitterze:

Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że może powstać kolejny sezon. To wszystko wydaje się takie surrealistyczne.
Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Wednesday" był nominowany do Złotych Globów w kategorii najlepszy serial komediowy lub musical, a Jennna Ortega była wyróżniona w kategorii najlepsza aktorka w serialu komediowym lub musicalu. W obu przypadkach wygrała jednak produkcja "Misja: Podstawówka" (statuetkę dla aktorki dostała Quinta Brunson). Można ją oglądać w Disney+.

Więcej o: