Kevin Costner kiedyś tańczył z wilkami, znów jest kowbojem w "Yellowstone". Gdzie oglądać nagradzany serial?

Kevin Costner podczas tegorocznej ceremonii Złotych Globów otrzymał statuatkę w kategorii najlepszy aktor w serialu dramatycznym za rolę Johna Duttona w "Yellowstone" . Sprawdzamy, gdzie można obejrzeć tę produkcję, która opowiada o rodzinie ranczerów z Montany.

"Yellowstone" to obecnie najpopularniejszy serial w Stanach Zjednoczonych, a zagraniczni krytycy często nazywają go "Sukcesją" z kowbojami. Serial przedstawia losy wpływowej rodziny Duttonów, która od pokoleń jest w posiadaniu ogromnego rancza, którego terenu ciągną się od rezerwatu Indian, po park narodowy Yellowstone. Głową familii jest John Dutton (Kevin Costner), który zamierza bronić swojego dziedzictwa, walcząc z lokalnymi politykami i inwestorami, którzy chętnie wpadliby w posiadanie jego ziemi.

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

W serialu możemy także zobaczyć Kelly Reilly, która wciela się w bezwzględną córkę rodu, czyli Beth Dutton. Natomiast w roli synów Johna występują Wes Bentley, Luke Grimes i Dave Annable. 

Zobacz wideo Popkultura odc. 135

Kiedy będziemy mogli zobaczyć "Yellowstone"?

Serial miał premierę w 2018 roku i do tej pory doczekał się pięciu sezonów. Najnowszy miał premierę w listopadzie 2022 roku i składa się aż z 14 odcinków. Powstały także dwa prequele "1883" oraz "1923", które opowiadają o poprzednich pokoleniach rodziny Dutton. 

Wszystkie seriale o z tej serii można oglądać za pośrednictwem serwisu streamingowego Paramount+, który nie jest dostępny w Polsce. Dwa pierwsze sezony "Yellowstone" były emitowane w naszym kraju przez stację telewizyjną Paramount Channel (obecnie Paramount Network), ale później telewizja zaprzestała pokazywania serialu. 

Jednakże dla wszystkich zainteresowanych produkcjami o rodzie Duttonów mamy dobrą wiadomość. Niedługo do Polski zawita nowy serwis streamingowy SkyShowtime, w którego skład będą wchodziły m.in. produkcje od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, czy właśnie Paramount+.

Start platformy streamingowej zapowiadany jest już na luty 2023 roku. SkyShowtime do tej pory dostępny jest w 12 krajach na świecie, a niedługo zadebiutuje także w Czechach, na Węgrzech, w Kosowie, Rumunii, Słowacji czy Hiszpanii. Nowy gracz na rynku VOD zapewnił sobie dostęp do 21 oryginalnych seriali produkcji HBO Max. Wśród nich znalazła się m.in. "Warszawianka" z Borysem Szycem w roli głównej, który jak dotąd nie został jeszcze zaprezentowany.

Do tej pory w krajach europejskich, w których serwis SkyShowtime już istnieje, czyli np. w Holandii czy Portugalii, w ofercie są dostępne wszystkie cztery sezony serialu „Yellowstone". Zapowiedziano też, że niedługo do widzów trafi piąta seria. Nic nie wskazuje na to, żeby inaczej miało być w przypadku Polski.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: