Znamy nowego prowadzącego "Twoja twarz brzmi znajomo". Miejsce Piotra Gąsowskiego zajmie znany prezenter

Informacja o odejściu Piotra Gąsowskiego z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" była dla widzów szokiem. Producenci show znaleźli osobę, która zajmie miejsce lubianego prezentera. Jesteście ciekawi, kto poprowadzi 18. edycję show?

Choć 18. edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" zbliża się wielkimi krokami, to w show zachodzą rewolucyjne zmiany. Niedawno z programem pożegnali się jurorzy Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka, z którą prywatnie zaprzyjaźniony jest Piotr Gąsowski. Współprowadzący, gdy dowiedział się o zwolnieniu koleżanki, postanowił zrezygnować z dalszej współpracy z Telewizją Polsat.

Z show zrezygnował Piotr Gąsowski. "Twoja twarz brzmi znajomo" z dużymi zmianami

Informacja o odejściu Katarzyny Skrzyneckiej wywołała w mediach wielkie poruszenie. Aktorka jest ulubienicą widzów, a z programem była związana od pierwszej edycji. W geście solidarności, prowadzący program, Piotr Gąsowski, postanowił złożyć rezygnację i ogłosił w mediach, że jego również zabraknie w kolejnych odsłonach show. Teraz wiadomo, kto zajmie miejsce Gąsowskiego i pojawi się u boku Macieja Dowbora w nowej edycji programu.

Zobacz wideo Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Rafał Szatan jako Bolton! Wygra program?

Maciej Rock powraca do telewizji. Prezenter poprowadzi "Twoja twarz brzmi znajomo"

Według informacji przekazanych przez serwis Wirtualnemedia.pl, nowym prowadzącym "Twoja twarz brzmi znajomo" został Maciej Rock, który w tej roli ma spore doświadczenie. Prezenter jest związany z Telewizją Polsat od 2002 roku, a  na swoim koncie ma prowadzenie licznych koncertów, festiwali, a także programów tj. "Idol", "Fabryka gwiazd" czy "Must be the music. Tylko muzyka".

 

Maciej Rock przed pandemią zniknął ze świata mediów. Powodem była niechęć producentów stacji do stworzenia nowego programu, którego był pomysłodawcą. W wywiadzie dla Plejady, którego udzielił w 2022 roku, wyznał, że chętnie powróci na telewizyjne ekrany. — Jeśli zostanie mi zaproponowany ciekawy projekt, to chętnie się w niego zaangażuję. Na tyle dawno tego nie robiłem, że właściwie dziś byłoby to dla mnie jak nowe doświadczenie — mówił Rocka.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: