Nie będzie 2. edycji "Mask Singer"? TVN ma zastąpić program znanym już widzom reality show

Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez portal Wirtualnemedia.pl, program "Mask Singer" znika z ramówki stacji TVN. Miejsce muzycznego show zastąpi inne znane reality show.

Program "Mask Singer" zadebiutował na antenie stacji TVN w marcu 2022 roku. To zupełnie nowy format w polskiej telewizji, który widzowie pokochali już od pierwszego odcinka. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wbrew wcześniejszym planom, show nie powróci na antenę w wiosennej ramówce.

Widzowie pokochali "Mask Singer". Program znikna z anteny

W "Mask Singer" udział brało 12 gwiazd ze świata show-biznesu. Uczestnicy programu występowali w wymyślnych strojach nawiązujących np. do jakiejś ikony popkultury, roślin czy zwierząt. Z kolei jurorzy: Julia Kamińska, Kacper Ruciński, Joanna Trzepiecińska i Kuba Wojewódzki, wcielali się w rolę detektywów, by zgadnąć, kto kryje się pod maską. Zwyciężczynią pierwszej edycji show była Natasza Urbańska, której występy każdorazowo zachwycały zarówno publiczność, jak i prowadzących.

Zobacz wideo Michał Meyer ocenia żenujące komentarze detektywów „Mask Singer"

Po entuzjastycznym przyjęciu nowego formatu przez widzów, ówczesny dyrektor programowy stacji TVN, Edward Miszczak, zapowiadał kolejną edycję programu. — W kolejnych ramówkach jesiennych chcielibyśmy w sobotnim prime-time pokazywać "Mam talent!", a wiosennych "Mask Singer" – mówił. Według najnowszych doniesień, te informacje nie są już aktualne, a w nowej ramówce "Mask Singer" zostanie zastąpione innym programem.

 
 

Do ramówki powraca "Azja Express". Reality show zajmie miejsce muzycznego programu

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, w wiosennej ramówce stacji TVN zabraknie muzycznego programu "Mask Singer". Show zostanie zastąpione kolejną odsłoną popularnego reality show, "Azja Express", prowadzonego przez Darię Ładochę. W 3. edycji programu wystąpią gwiazdy t.j. Paulina Krupińska czy Adam Zdrójkowski, których zadaniem będzie przetrwanie w ekstremalnych warunkach.

Na ten moment stacja TVN nie zdecydowała się skomentować tych doniesień.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: