Juror "Mam Talent" skrytykował ją już przed występem. "To jest bez sensu". Po chwili wszyscy zaniemówili

Gdy jurorzy amerykańskiego "Mam Talent" dowiedzieli się, co Kristy Sellars chce zaprezentować na scenie, nie byli zachwyceni i próbowali odwieść ją od tego pomysłu. Występ młodej tancerki sprawił, że wszyscy zaniemówili.

Kristy Sellars była uczestniczką amerykańskiej edycji popularnego programu rozrywkowego "Mam talent". W show zaprezentowała układ taneczny przygotowany do piosenki "Hit The Road Jack". Jednak jej pomysł nie od razu spotkał się z entuzjazmem jurorów.

Jurorzy "Mam Talent" nie byli zachwyceni jej wyborem. Dopytywali, czy jest pewna swojej decyzji

Gdy Kristy Sellars pojawiła się na scenie "America’s Got Talent" w skąpym, sportowym stroju, jurorzy od razu domyślili się, że kobieta jest tancerką. W krótkiej rozmowie z Heidi Klum uczestniczka wyznała, że zaprezentuje pole dance. Jej odpowiedź sprawiła, że niektórym jurorom zrzedły miny, a słynący ze szczerości Simon Cowell stwierdził nawet, że pole dance "jest bez sensu". Klum zapytała, czy według Sellars to, co chce pokazać, jest warte głównej nagrody, lecz dziewczyna nie dała się wyprowadzić z równowagi. Gdy zaczęła tańczyć, jurorzy docenili choreografię, którą przygotowała.

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Niesamowita choreografia. Jurorzy "Mam Talent" byli pod wrażeniem

Kristy Sellars przygotowała wyjątkowy układ choreograficzny odbywający się na multimedialnym tle, za sprawą którego rura, na której tańczyła dziewczyna, wyglądała jak uliczna latarnia. Każdy jej ruch co do sekundy współgrał z wyświetlanym nagraniem i dźwiękami muzyki. Całość była doskonale przygotowana i dopracowana w każdym calu.

 

Zarówno publiczność, jak i jurorzy, byli pod wrażeniem występu Sellars. Wszyscy byli zachwyceni historią, którą dziewczyna opowiedziała za pomocą ruchu. Tancerka otrzymała owacje na stojąco, po których przyszedł czas na gratulacje i ocenę pokazu. Szczególnie Simon Cowell nie krył zachwytu, stwierdzając, że show, które zaprezentowała Kristy, było jednym z najlepszych, jakie dotychczas miały miejsce na scenie "Mam Talent". 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: